سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
www.mokrian.ir

  • تاریخ: سه شنبه, ۱۳ آذر ۱۳۹۷ / ساعت ۰۹:۱۶:۵۵
  • شناسه خبر: 4230

کشف ۸ کیلوگرم تریاک در مهاباد

فرمانده انتظامی مهاباد از کشف ۸ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبر داد. مکریان ؛فرمانده انتظامی مهاباد در گفت و گو با خبرنگار مکریان از کشف ۸ کیلوگرم تریاک طی ۲ عملیات جداگانه توسط ماموران مبارزه مواد مخدر نیروس انتظامی این شهرستان خبر داد. سرهنگ ظهیریان در این باره افزود: در […]

فرمانده انتظامی مهاباد از کشف ۸ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبر داد.

مکریان ؛فرمانده انتظامی مهاباد در گفت و گو با خبرنگار مکریان از کشف ۸ کیلوگرم تریاک طی ۲ عملیات جداگانه توسط ماموران مبارزه مواد مخدر نیروس انتظامی این شهرستان خبر داد.

سرهنگ ظهیریان در این باره افزود: در اجرای طرح ارتقاء امینت اجتماعی و مبارزه جدی و بی امان با پدیده مواد مخدر عوامل انتظامی این شهرستان طی هفته جاری و در ۲ عملیات جداگانه موفق به کشف و ضبط ۸ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک از سوداگران مرگ شدند.

وی با توضیح درباره عملیات های صورت گرفته توسط پلیس در مهاباد گفت: در عملیات اول در حین کنترل محور های مواصلاتی عوامل این انتظامی به یک دستگاه خودرو سواری مشکوک و دستور ایست صادر و خودرو را متقف می نمایند که در بازرسی های صورت گرفته از این خودرو مقدار یک و نیم کیلوگرم مواد مخدر تریاک کشف و خودرو مذکور توقیف و یک نفر نیز دستگیر و پس از تکمیل پرونده به مراجع قضایی ارجاع داده می شود.

فرمانده انتظامی مهاباد در خصوص عملیات دوم نیز گفت: در عملیات دوم عوامل انتظامی در یکی از شهرستان های همجوار موفق شدند از یک دستگاه خودرو سواری دیگر که قبلا با شگرد های خاص پلیسی رصد شده بود موفق به کشف شش و نیم کیلوگرم مواد مخدر تریاک شوند که این خودرو و راننده آند نیز پس از تکمیل پرونده به مراجع قضایی تحویل داده شده اند.

انتهای پیام/ خگفتگو