چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
www.mokrian.ir

  • تاریخ: پنج‌شنبه, 31 ژانویه 2019 / ساعت 02:19:34
  • شناسه خبر: 4391

عدم تبعیت از خواسته نماینده مهاباد در انتصاب بستگانش موجب برکناری مدیر جهاد کشاورزی این شهرستان شد

به گزارش موکریان، مدیر جهاد کشاورزی مهاباد به دلیل عدم تبعیت از خواسته های نماینده این شهرستان برای انتصاب اقوام و اقاربش در مراکز جهاد کشاورزی از سمت خود برکنار شد. کلیجی که حدود ۴۰ ماه عهده دار مدیریت جهاد کشاورزی مهاباد بوده جزو مدیران نمونه شهرستان محسوب می شود. در طول دوران مدیریت وی […]

به گزارش موکریان، مدیر جهاد کشاورزی مهاباد به دلیل عدم تبعیت از خواسته های نماینده این شهرستان برای انتصاب اقوام و اقاربش در مراکز جهاد کشاورزی از سمت خود برکنار شد.

کلیجی که حدود ۴۰ ماه عهده دار مدیریت جهاد کشاورزی مهاباد بوده جزو مدیران نمونه شهرستان محسوب می شود.

در طول دوران مدیریت وی جهاد کشاورزی مهاباد در بخش آب و خاک، اجرای سیستم های نوین آبیاری با اختلاف قابل توجه با دیگر شهرستان های استان رتبه نخست این بخش را به خود اختصاص داده است.

رتبه دوم نمونه های استانی و انتخاب یکی از کشاورزان مهابادی به عنوان نمونه کشوری و همچنین رتبه اول ارزیابی عملکرد ادارات در بخش امور اراضی از دیگر رتبه های کسب شده در دوران مدیریت کلیجی به شمار می رود.

بر اساس گزارش رسیده به موکریان پافشاری نماینده مهاباد در انتصاب یکی از اقوامش که هنوز پروسه استخدامی اش را به پایان نرسانده و دارای حدود یکسال فعالیت در این اداره است به جای یکی از کارمندان باسابقه و کاربلد و انتصاب سرایدار قبلی این اداره که از فعالان ستاد انتخاباتی محمودزاده می باشد  به عنوان مدیر یکی از مراکز پنجگانه جهاد کشاورزی در دهستان های این شهرستان موجب برکناری وی شده است.

اقدامات نماینده مهاباد برای انتصاب و استخدام بستگان و فعالین ستاد انتخاباتی اش طی روزهای گذشته به شدت خبر ساز شده است.

چندی پیش خبر عدم توفیق محمودزاده علی رغم تلاش و پافشاری اش برای انتصاب یکی از اعضای کلیدی ستاد انتخاباتی اش به عنوان رئیس اداره میراث فرهنگی مهاباد و استخدام غیر متعارف ۴ تن از اقارب نسبی و سببی اش از جمله دامادش با مدرک دیپلم کشاورزی در اداره گاز این شهرستان از سوی موکریان رسانه ای شد.

اقدامات معنی دار محمودزاده این سئوال را در اذهان مهابادی ها ترسیم می کند که آیا این نماینده مجلس واقعا نماینده و کارگزار و مستخدم آنهاست یا صاحب و مالک و مدعی شهرشان؟

انتهای پیام/گفتگو