چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
www.mokrian.ir

  • تاریخ: چهارشنبه, 6 فوریه 2019 / ساعت 15:52:33
  • شناسه خبر: 4397

۲ طرح خدماتی و عمران روستایی در مهاباد به بهره برداری رسید

۲ طرح خدماتی و عمران روستایی با بیش از ۹۵۰ میلیون ریال هزینه به مناسبت دهه مبارک فجر در روستای «قوپی باباعلی» مهاباد با حضور فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی، امام جمعه و فرماندار این شهرستان به بهره برداری رسید. این طرح ها شامل افتتاح خانه مددجویی و خانه عالم روستای قوپی باباعلی بود که […]

۲ طرح خدماتی و عمران روستایی با بیش از ۹۵۰ میلیون ریال هزینه به مناسبت دهه مبارک فجر در روستای «قوپی باباعلی» مهاباد با حضور فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی، امام جمعه و فرماندار این شهرستان به بهره برداری رسید.

این طرح ها شامل افتتاح خانه مددجویی و خانه عالم روستای قوپی باباعلی بود که با مشارکت سپاه شهدا و کمیته امداد خمینی (ره) از محل اعتبارات محرومیت زدایی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) احداث شده است.
خانه عالم روستایی با ۵۰۰ میلیون ریال هزینه و به مساحت ۸۰ مترمربع و خانه مددجویی این روستا نیز با ۵۰ مترمربع و ۴۵۰ میلیون ریال هزینه به بهره برداری رسید.
در ادامه این مراسم نیز یادواره سه شهید روستای قوپی باباعلی «میثم نژاد ولی»، «تاروردی سخنور» و «علی حاجی دوست» با حضور فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی و خانواده شهدا و جمعی از اهالی روستا برگزار شد.
پیش این مراسم نیز سردار حبیب شهسواری پس از ورود به مهاباد به مقام شامخ شهید خلبان خالد حیدری ادای احترام نمود.

انتهای پیام/گفتگو