سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
www.mokrian.ir

  • تاریخ: دوشنبه, ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۱۴:۵۸:۵۹
  • شناسه خبر: 4400

راهپیمایی ۲۲ بهمن در مهاباد

راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی شکوهکمد انقلاب اسلامی با حضور بی نظیر و با شکوه مردم مهاباد برگزار شد. صبح امروز ۲۲ بهمن ماه ۹۷ مردم مهاباد نیز همگام با تمامی شهرهای کشور با حضور بی نظیر و حماسی خود در راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگ زرین دیگری از انقلابی گری و ولایتمداری خود […]

راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی شکوهکمد انقلاب اسلامی با حضور بی نظیر و با شکوه مردم مهاباد برگزار شد.

صبح امروز ۲۲ بهمن ماه ۹۷ مردم مهاباد نیز همگام با تمامی شهرهای کشور با حضور بی نظیر و حماسی خود در راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگ زرین دیگری از انقلابی گری و ولایتمداری خود را در کتاب قطور افتخارتشان به ثبت رساندند.

این مراسم که با حضور اقشار مختلف مردم اعم از بازاری و کارمند و خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان  ،روحانیون و دانش آموزان و دانشجویان و .. در مسیر های از پیش تعین شده برگزار شد به نمادی از حضور دشمن شکن و وحدت آفرین تبدیل شده بود.

مردم کرد و اهل سنت مهاباد با دست نوشته ها و پلاکاردهایی که در دست داشتند و با مشت های گره کرده و شعار های غرا در خیابان های این شهر راهپیمایی کردند تا علاوه بر شرکت در جشن ملی انقلاب اسلامیشان با رهبرشان بیعتی دوباره و مستحکم تر از هر زمان دیگری کنند.

امام جمعه و فرماندار مهاباد نیز به عنوان سخنرانان این مراسم علاوه بر بیان برخی دستاورد های انقلاب با شور و شوق وصف ناپظیر از حضور گسترده مردم قدرشناس و ولیتمدار این شهرستان تقدیر کردند.

در پایان بندهای بیانیه راهپیمایی با تکبیر ها و شعارهای پی در پی راهپیمایان خوانده شد و نمادهایی از مستکبران علم از جمله پرچمهای آمریکای جهانخوار و رژیم منحوس صهیونیتس به وسیله مهابادی ها به آتش کشیده شد.

گزارش تصویری زیر گوشه ی کوچکی از حضور پرشور مردم مهاباد را منعکس می کیند.

انتهای پیام/گفتگو