سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
www.mokrian.ir

  • تاریخ: چهارشنبه, ۱ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۰۱:۴۲:۲۰
  • شناسه خبر: 4443

مهارت آموزی هدفمند در شهرک صنعتی مهاباد

نیاز سنجی آموزشهای مهارتی از واحدهای فعال در شهرک صنعتی، گام اول در راستای اراتقاء مهارت گارگران و تکنسین های فنی شهرک صنعتی مهاباد است. به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای مهاباد؛محمدسلیم عباسی، رئیس مرکز تخصصی مهارت آموزی این شهرستان با اعلام این خبر، اضافه کرد: طی نشست مشترکی که با […]

نیاز سنجی آموزشهای مهارتی از واحدهای فعال در شهرک صنعتی، گام اول در راستای اراتقاء مهارت گارگران و تکنسین های فنی شهرک صنعتی مهاباد است.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای مهاباد؛محمدسلیم عباسی، رئیس مرکز تخصصی مهارت آموزی این شهرستان با اعلام این خبر، اضافه کرد: طی نشست مشترکی که با معاونت صنایع کوچک شهرک های صنعتی استان و رئیس شهرک صنعتی مهاباد در محل مرکز آموزش فنی و حرفه ای برگزار شد،بر گسترش ارائه آموزشهای مهارتی در شهرک صنعتی مهاباد با هدف افزایش بهروه ری واحد های تولیدی تاکید شد.

در این جلسه، عباسی تاکید کرد: نیاز سنجی به منظور احصاء نیازهای مهارتی کارگران و تکنسین های شاغل در بخش صنعت تا پایان سال جاری در شهرک صنعتی مهاباد به اتمام خواهد رسید و به دنبال آن تعریف و برگزاری دوره های لازم به منظور کارایی و اثربخشی بیشتر کارگران در دستور کار واحد آموزش این مرکز قرار می گیرد.

عباسی همکاری مشترک در چهار خوشه؛”فرآوری، تولید و فروش عرقیجات گیاهی”، “تولید سنگ های تزئینی”، “تولید عسل” و “فراورده های باغی” را از دیگر مصوبات این جلسه عنوان کرد و اضافه کرد در راستای همین اهداف اولین سمینار پیشتازان فروش با حضور اساتید طراز اول کشوری تا پایان سال جاری در مهاباد برگزار خواهد شد.

ارائه گواهینامه آموزش فنی و حرفه ای با کد استاندارد بین المللی به قبول شدگان در آزمون پایان دوره و استفاده کارگران از مزایای این گواهینامه ها، به علاوه استفاده از معافیت های قانونی مالیاتی واحدهای صنعتی ناشی از اخذ گواهینامه های مهارتی از مصوبات دیگر این جلسه مهارت آموزی بود.

 گفتگو