دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: یکشنبه, 3 مارس 2019 / ساعت 19:16:01
  • شناسه خبر: 4461

مدیران حاضر در مراسم رقص مختلط دختران و پسران “عزل” یا “توبیخ” شوند/ بی توجهی مسئولان به معصیت را برنمی‌تابیم

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی، در خصوص حواشی جشنواره موسیقی غرب کشور در بوکان، عنوان کرد: رقص محلی در برابر مسوولان توسط نوجوانان به سن بلوغ رسیده آن‌هم بدون حجاب چه مفهومی دارد؟ حجت‌الاسلام قریشی در خطبه های نماز جمعه ارمیه ضمن غیر قابل دانستن این اتفاق آن را موجب آبروریزی خواند و تاکید کرد: از […]

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی، در خصوص حواشی جشنواره موسیقی غرب کشور در بوکان، عنوان کرد: رقص محلی در برابر مسوولان توسط نوجوانان به سن بلوغ رسیده آن‌هم بدون حجاب چه مفهومی دارد؟
حجت‌الاسلام قریشی در خطبه های نماز جمعه ارمیه ضمن غیر قابل دانستن این اتفاق آن را موجب آبروریزی خواند و تاکید کرد: از استاندار می‌خواهم به عنوان مسئول اجرایی استان توبیخ، عزل یا هر برخورد مناسب و مورد انتظار دیگری را انجام دهد.

وی افزود: هم افرادی که این کودکان را آورده‌اند و هم مسئولان حاضر باید توبه و تجدیدنظر کنند و با آن‌ها برخورد شود.

امام جمعه ارومیه، بیان داشت: محلی که این اقدام انجام شده باید توسط مسئولان بسته شود.نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی، با اشاره به بیانات رهبری در درس خارج فقه و تاکید بر اینکه نباید یاس و ناامیدی در جامعه باشد، گفت: نشاط به مفهوم رقاصی نیست و نباید این مفهوم را تداعی کند.

وی، افزود: نشاط به معنی امید، تحرک،پرکاری و حوصله در اقدام است.

حجت الاسلام قریشی، ابراز داشت: برخی چنین تفکر دارند که کنسرت و کارناوال به مفهوم نشاط است در حالی که حل مشکل مردم و به خصوص فقرا نشاط اصلی است.

وی، گفت: مسئولان اجرایی، قضایی و نمایندگان باید در راستای حل مشکل مردم گام بردارند. روز گذشته در برابر دیدگان فرمانداران بوکان ، مهاباد و شاهیندژ و مدیر کل ارشاد استان به بهانه رونمایی از پوستر جشنواره موسیقی در این شهرستان تعدادی نوجوان به رقص و مختلط پرداختند که با واکنش های مختلفی روبه رو شد.

گفتنی است این جشنواره با مدیریت و پیگیری شخص فرماندار بوکان و الزام ادارات شهرستان به مشارکت و تقبل هزینه های آن در حال برگزاری است.

انتهای پیام/گفتگو