سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
www.mokrian.ir

  • تاریخ: چهارشنبه, ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۱۷:۵۵:۴۹
  • شناسه خبر: 4484

جاده برهان همچنان قربانی می گیرد/ ۲ کشته و سه مصدوم در تصادف شدید صبح امروز

به گزارش پایگاه خبری #موکریان_مهاباد، صبح امروز تصادف شدید در محور مهاباد بوکان(جاده برهان) بین دو خودروی سمند و پژو ۲۰۶ روی داده که دوکشته و سه مصدوم برجای گذاشت که حال یکی از مصدومان بسیار وخیم گزارش شده است. محور بوکان _ مهاباد (برهان) به طول ۶۵ کیلومتر، یکی از جاده های فرعی و […]

به گزارش پایگاه خبری #موکریان_مهاباد، صبح امروز تصادف شدید در محور مهاباد بوکان(جاده برهان) بین دو خودروی سمند و پژو ۲۰۶ روی داده که دوکشته و سه مصدوم برجای گذاشت که حال یکی از مصدومان بسیار وخیم گزارش شده است.

محور بوکان _ مهاباد (برهان) به طول ۶۵ کیلومتر، یکی از جاده های فرعی و پر رفت و آمد منطقه محسوب می شود که علاوه بر مسیر عبور و مرور اهالی دهها روستای بزرگ و کوچک و معادن فعال این منطقه، روزانه شاهد تردد سنگین خودروهای زیادی از مبدا بوکان و شهرهای جنوب استان به مقاصد مهاباد، ارومیه و… و بالعکس است.

جاده “برهان” به دلیل پیچ و خم های فراوان و کوهستانی بودن قسمتی از آن، همیشه حادثه خیز بوده و از همین رو تردد اتوبوس و کامیون در آن ممنوع بوده و سبقت نیز در ۸۰ درصد این مسیر ممنوع است.

هرساله در فصل زمستان به دلیل بوران و بارش سنگین برف برای چندین روز تردد در آن ممنوع میشود.

طی سالهای اخیر میزان تصادفات و تلفات جاده ای به صورت محسوسی در این مسیر افزایش یافته که در کمال تعجب هیچ اقدامی برای بازسازی یا تعریض آن صورت نگرفته است.

معلوم نیست قرار است چند نفر دیگر در این جاده قربانی شوند تا توجه مسوولان به این محور جلب شود.

در ادامه سرخط برخی اخبار مربوط به سوانح جاده ای در مسیر جاده برهان طی یک سال گذشته را می بینید:

چهارشنبه, ۰۸ اسفند ۱۳۹۷ ۱۹:۲۴۰

تصادف در جاده بوکان – مهاباد ۲ کشته و ۴ زخمی برجا گذاشت

 

۰۹ آذر ۱۳۹۷ – ۱۱:۳۵

تصادف در جاده بوکان-مهاباد ۱۲ مصدوم بر جای گذاشت

 

 گفتگو