چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
www.mokrian.ir

  • تاریخ: شنبه, 30 مارس 2019 / ساعت 04:44:50
  • شناسه خبر: 4513

نماینده بوکان غایب بزرگ مدیریت بحران!

موکریان، طی روزهای گذشته ستاد بحران شهرستان بوکان به تبع شرایط جوی حاکم بر کشور و منطقه چندین بار اطلاعیه های هشدار آمیزی را خطاب به شهروندان این شهرستان منتشر کرده است. در همین راستا دستگاههای خدمت رسان بوکان نیز به حالت آماده باش در آمده اند و مسوولان این شهرستان اعم از فرماندار و […]

موکریان، طی روزهای گذشته ستاد بحران شهرستان بوکان به تبع شرایط جوی حاکم بر کشور و منطقه چندین بار اطلاعیه های هشدار آمیزی را خطاب به شهروندان این شهرستان منتشر کرده است.

در همین راستا دستگاههای خدمت رسان بوکان نیز به حالت آماده باش در آمده اند و مسوولان این شهرستان اعم از فرماندار و شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و دیگر اعضای ستاد بحران با بازدید های پی در پی از نزدیک در جریان اقدامات صورت گرفته توسط برخی ادارات برای مقابله با خسارات و صدمات سیل احتمالی در بوکان قرار گرفته اند.

اما غیبت پررنگ نماینده بوکان در تصاویر منتشر شده از این بازدیدها و همچنین عدم حضور وی در جلسات ستاد بحران شهرستان که طی روزهای گدشته برای چندمین بار تشکیل شده، سوالات زیادی را در اذهان عمومی این شهرستان ایجاد کرده است.

وقتی شهروندان بوکانی با تورق صفحات رسانه های مجازی شهرستان های همجوار از پای کار بودن نمایندگان این شهرها از جمله نماینده پر حاشیه مهاباد خبر دار می شوند، این سوال را از خود می پرسند که نماینده ما کجاست؟

نظرات مختلفی در خصوص غیبت عثمانی وجود دارد، دسته ای بر این باورند که عثمانی عمدا حضور خود را کمرنگ کرده است. زیرا این روزها شایعه کاندیداتوری فرماندار بوکان در انتخابات اسفند ماه جاری شدیدا قوت گرفته و تقریبا این واقعیت محرز شده که “که واپاتول پوشی ها” و روستاگردی ها و  رفت و آمدهای پر سر و صدای خسروی تبلیعاتی است و رنگ و بوی انتخاباتی دارد و خالی کردن عرصه از سوی عثمانی برای فرماندار مورد حمایتش که بر اساس یک حساب سر انگشتی قرار است، جانشین خلفی برای او در مجلس باشد کاملا تعمدی است و تا حدود زیادی مردم بوکان دریافته اند که حضور کمرنگ و گاها ناپیدای عثمانی در مراسمات و مناسبت های شهرستانی عملا فرصت را برای خودنمایی هر چه بیشتر خسروی و بهره گیری تبلیغاتی تام فرماندار بوکان از بزنگاههای مختلف از جمله مدیریت بحران! سیلاب احتمالی در این شهرستان فراهم ساخته است.

عده ی دیگری با استناد به اظهارات اخیر عثمانی در گفت و گوی سفارشی اش با خبرگزاری خانه ملت (که با آب و تاب فراوان در برخی رسانه های خبر فروش محلی هم بازنشر شده) و اعتراف صریح این نماینده اصلاح طلب و عضو فراکسیون امید در خصوص خودداری از موضع گیری و کمرنگ شدن فعالیت های نمایندگی از جمله تذکر و نطق و … در مجلس، همزمان با اعلام چندین باره عدم کاندیداتوری در انتخابات پیش رو، این حقیقت بیش از هر زمان دیگری عیان می شود که مردم بوکان و مسایل آنها دیگر برای وی اهمیتی ندارند، زیرا اصولا با عدم کاندیداتوری دیگر نیازی به مردم بوکان و رای آنها ندارد و عثمانی دیگر ضرورتی نمی بیند از تعطیلات نوروزی اش بزند تا از سد و رودخانه و کانالهای آب سطح شهرستان سرکشی کند و مخلص کلام “سری که درد نمی کند دستمال نمی بندند”.

 

انتهای پیام/گفتگو