چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
www.mokrian.ir

  • تاریخ: جمعه, 12 آوریل 2019 / ساعت 14:07:18
  • شناسه خبر: 4536

تروریست خواندن سپاه از جوک های دنیای سیاست است

ماموستا امامی در خطبه های نماز جمعه این هفته مهاباد ضمن محکومیت اقدام تبلیغاتی و خصمانه دولت امریکا بر علیه سپاه پاسداران این عمل را یکی از اتفاقات خنده دار روزگار و دنیای سیاست عنوان کرد. امام جمعه مهاباد با اشاره به خوشحالی برخی از سران مرتجع منطقه از جمله ملک سلمان سعودی از اقدام […]

ماموستا امامی در خطبه های نماز جمعه این هفته مهاباد ضمن محکومیت اقدام تبلیغاتی و خصمانه دولت امریکا بر علیه سپاه پاسداران این عمل را یکی از اتفاقات خنده دار روزگار و دنیای سیاست عنوان کرد.
امام جمعه مهاباد با اشاره به خوشحالی برخی از سران مرتجع منطقه از جمله ملک سلمان سعودی از اقدام خصمانه امریکا علیه سپاه پاسدران گفت: این گونه کارها نشان دهنده اوج ذلت آنهاست.
وی افزود: ماهیت واقعی تروریسم با اعمال ظالمانه دولت مستکبر امریکا بر همگان آشکار است و مسلمین دولت امریکا را مصداق عینی تروریسم می دانند.
ماموستا امامی با اشاره به جنایت های بی شمار امریکا گفت:  آنانکه هواپیمای مسافربری را هدف قرار می دهند، آنهایی که ملت های مظلوم را استثمار می کنند و برسرشان بمب شیمیایی و خوشه ای میریزند تروریست هستند نه سپاه پاسدارانی که تمام قدر در برابر تروریست های داعشی دست پرورده امریکا ایستادگی کرد و آن را مضمحل کرد.
وی با تاکید بر این مهم کا امروز بیش از هر زمان دیگری به اتحاد و انسجام نیازمندیم، خاطر نشان کرد؛ باید بکوشیم با رعایت حقوق مردم و اجرای عدالت، بیش از پیش جایگاه مردمی نطام اسلامی را تقویت نمائیم.

ماموستا امامی در بخش دیگری از خطبه ها به جایگاه ماه شعبان نزد اهل سنت اشاره کرد و افزود: بر اساس روایات معتبر دینی ماه شعبان ماه اهل بیت پیامبر مکرم اسلام(ص) نامگذاری شده که از شان منزلت والایی برخوردار است.

امام جمعه مهاباد محبت اهل بیت پیامبر را موجب وحدت در بین مداهب اسلامی دانست و افزود: اهل سنت ارادت ویژه ای به نوادگان رسول الله دارند و به همین منطور ماه شعبان را که ماه میلاد چند تن از فرزندان پیامبر هستند را بسیار گرامی می دارند.

انتهای پیام/گفتگو