چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸
www.mokrian.ir

  • تاریخ: پنج‌شنبه, 18 آوریل 2019 / ساعت 09:07:32
  • شناسه خبر: 4555

ارتش انقلابی همچون همیشه در کنار دیگر نیروهای مسلح در مقابل زیاده خواهان و مستکبران ایستاده است

مراسم رژه نیروهای مسلح به مناسبت گرامیداشت روز ارتش همزمان با دیگر نقاط کشور در مهاباد نیز برگزار شد. موکریان مهاباد، در این مراسم که با حضور پرشور اقشار مختلف مردم، خانواده معزز شهدا، مسئولان و فرماندهان نطامی و انتظامی برگزار شد،  فرماندار مهاباد طی سخنانی ضمن تبریک مناسبت های ماه شعبان، گفت: یاوه گویی […]

مراسم رژه نیروهای مسلح به مناسبت گرامیداشت روز ارتش همزمان با دیگر نقاط کشور در مهاباد نیز برگزار شد.

موکریان مهاباد، در این مراسم که با حضور پرشور اقشار مختلف مردم، خانواده معزز شهدا، مسئولان و فرماندهان نطامی و انتظامی برگزار شد،  فرماندار مهاباد طی سخنانی ضمن تبریک مناسبت های ماه شعبان، گفت: یاوه گویی های ترامپ علیه نجیب ترین و شریف ترین فرزندان ملت در سپاه پاسداران باعث شد همه ملت ایران اعلام کنند که پاسدار هستند.
دکتر ایرج شجاعی در این باره افزود:پاسداران انقلاب،بسیجیان، عشایر غیور منگور موجب سرافرازی ملت شده اند و تا قیام قیامت اعلام میکنیم که پاسداریم و مدافع این سرزمین هستیم.
فرماندار مهاباد با اشاره به امنیت مثال زدنی کشور گفت: امروز اگر در خانه خای امن نشسته ایم مدیون ایثار نیروهای نظامی و امنیتی علی الخصوص سربازان گمنام هستیم.
وی گفت: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی عده ای شامل منافقین و ضد انقلاب و برخی از نزدیکان به انقلاب مکررا از امام درخواست میکردند که ارتش به دلایل مختلف از جمله مقابله با مردم در جریان پیروزی انقلاب باید منحل شود و ار نو بنیان شود.
حضرت امام زیر بار این فشارها نرفت و اعلام کردند که ارتش فرزند انقلاب است و نیروهای مخلص فراوانی در بدنه ارتش وجود دارند، این قضایا با شروع جنگ رزیم بعث عراق علیه ملت ایران تنها پس از ۶ ماه از پیروزی انقلاب همراه شد، هوشمندی امام خمینی در حمایت از ارتش سبب شد که از خسران بسیار بزرگی جلوگیری شود.ارتش انقلاب با فداکاری هرچه تمامتر دوشادوش دیگر نیروهای انقلاب از اب و خاک و ناموس ایران اسلامی دفاع کردند و همانگونه که در مقابل ضد انقلاب و دشمنان خارجی ایستادگی کردند، در حوادث طبیعی نیز همراه و همیار و پشتیبان ملت هستند.

شجاعی با بیان اینکه نیروهای مسلح کشور همیشه پای بوده و خواهند بود، افزود: امروز نیروهای مسلح اعم از ارتش، سپاه، نیروی انتضامی، بسیج و نیروهای امنیتی و اطلاعاتی چون یدی واحد در مقابل تمامی زیاده خواهی های دشمنان و مستکبران قلدرماب ایستادگی می کنند و اسایش، امنیت و عزت و استقلال خود را مدیون جانفشانی های این نیروها با رهبری داهیانه امام خامنه ای (مدظله) هستیم.
وی تاکید کرد: دشمنان بدانند، این ملت با تکیه بر باورهای دینی و اتکا به قدرت لایزال الهی و با حفط وحدت و انسجام بیش از هر زمان دیگری در مقابل زیاده خواهی ها مقاومت خواهند کرد.
فرماندار مهاباد با تاکید تلاش مصاعف دولتمردان برای رفع مشکلات مردم گفت: دولت موظف است با تدبیر و برنامه ریزی از سد کلیه مشکلات موجود در معیشت مردم و پاسخگویی به نارضایتی های موجود عبور کند.

انتهای پیام/گفتگو