دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: جمعه, 19 آوریل 2019 / ساعت 23:03:07
  • شناسه خبر: 4579

هم صدایی عجیب نماینده نقده و اشنویه با رسانه های معاند!

موکریان مهاباد، نماینده نقده و اشنویه که چند ماه مانده به انتخابات با شدیدترین انتقادات در حوزه عملنکرد هشت ساله اش رو به روست، با انتشار پیامی در صفحه توییتر خود نسبت به حضور نیروهای مردمی جبهه مقاومت در مناطق سیل زده کشور به بهانه عدم هماهنگی با دولت مجلس واکنش نشان داده است، ادعای حسین […]

موکریان مهاباد، نماینده نقده و اشنویه که چند ماه مانده به انتخابات با شدیدترین انتقادات در حوزه عملنکرد هشت ساله اش رو به روست، با انتشار پیامی در صفحه توییتر خود نسبت به حضور نیروهای مردمی جبهه مقاومت در مناطق سیل زده کشور به بهانه عدم هماهنگی با دولت مجلس واکنش نشان داده است، ادعای حسین زاده در شرایطی صورت گرفته که استاندار خوزستان از قانونی بودن حضور این نیروها خبر داده و گفته: نیروهای حشدالشعبی با ماشین آلات سنگینشان با استقبال وهماهنگی این استانداری در مناطق سیل زده این استان حضور پیدا کرده اند.

توییت پراکنی این نماینده اصلاح طلب در دفاع از اصول ۱۲۵ و ۱۴۶ قانون اساسی در شرایطی صورت میگیرد که طی روزهای گذشته دولت مستکبر امریکا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان نهادی بر آمده از بطن قانون اساسی را در لیست گروههای تروریستی قرار داده است، موضوعی که روزه سکوت این نماینده مدافع قانون اساسی را در پی داشته است!.

پیام منتشر شده توسط این نماینده حاوی پرسشی است که خود حسین زاده نیز باید به آن پاسخ دهد، انهم اینکه، این نماینده کت و شلوار پوش مجلس دهم در کمک رسانی به هموطنان سیل زده چه نقشی را بر عهده گرفته است؟

کی و کجا از مردم لااقل حوزه انتخابیه اش خواسته به هموطنان گرفتار سیل کمک کنند و چند بار در دستگاههای متولی جمع آوری کمک های مردمی، فعال در سطح شهرستانهای اشنویه و نقده حاضر شده است؟

واقعیت این است که جنس اعتراض و انتقاد این نماینده همرنگ تقلاو فتنه انگیزی های ضد انقلاب و رسانه های معاند است که این روزها در بستر فضای مجازی درصدد تفرقه افکنی و شیطنت هستند.

به نظر می رسد نمایندگان محترمی که داعیه حضور در نهاد قانونگدار نظام جمهوری اسلامی را دارند، باید روش بهتری را برای تبلیغات زود هنگام انتخاباتی و تلاش برای ترمیم وجهه خود بین مردم در حوزه انتخابیه شان انتخاب کنند.

 گفتگو