دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸
www.mokrian.ir

  • تاریخ: چهارشنبه, ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ساعت ۰۹:۳۰:۳۰
  • شناسه خبر: 4591

دلسوزی عجیب یک سایت بوکانی برای جلسات علنی شورای شهر مهاباد!

  انتشار اخبار پی در پی در خصوص نحوه برگزاری جلسات شورای شهر مهاباد به برنامه ی روتین یکی از رسانه های بوکانی متصل به جریانی #خاص در مهاباد تبدیل شده است. نکته جالب ماجرا اینجاست که این رسانه در برابر استمرار برگزاری جلسات شورای اسلامی شهر بوکان که عموما به صورت غیر علنی برگزار […]

 

انتشار اخبار پی در پی در خصوص نحوه برگزاری جلسات شورای شهر مهاباد به برنامه ی روتین یکی از رسانه های بوکانی متصل به جریانی #خاص در مهاباد تبدیل شده است.

نکته جالب ماجرا اینجاست که این رسانه در برابر استمرار برگزاری جلسات شورای اسلامی شهر بوکان که عموما به صورت غیر علنی برگزار میشوند “لام تا کام” سخنی به میان نیاورده است.

بر اساس اطلاعات موجود اعضای شورای شهر بوکان تا کنون تنها #یک جلسه را با حضور اصحاب رسانه برگزار کرده اند و عملا از برگزاری جلسات علنی امتناع ورزیده اند، درحالی که شورای شهر مهاباد دهها جلسه با حضور خبرنگاران و عموم شهروندان تشکیل داده اند و تنها دو جلسه اخیر به دلیل برخی #تک_روی های غیر معمول یکی از اعضا که گمان میرود با اهداف پشت پرده تبلیغاتی و انتخاباتی صورت می گیرد را در حضور خبرگزاری #دولتی ایرنا و صدا و سیما و در فقدان رسانه های بخش خصوصی برگزار کرده اند.

به نظر می رسد این دلسوزی های معنی دار و یکسویه که در برخی رسانه های مهاباد هم مشهود است از یک آبشخور و #اتاق_فکر_مشترک نشات گرفته باشد.

انتهای پیام/

▫️#موکریان یکی از اولین رسانه هایی بود که ضمن تقبیح نگاه گزینشی به رسانه ها، برگزاری جلسات شورای شهر مهاباد بدون حضور رسانه های بخش خصوصی این شهرستان را مورد اعتراض قرار داده است.

#با_موکریان_در_جریان_خبرها_باشیدگفتگو