دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸
www.mokrian.ir

  • تاریخ: چهارشنبه, ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ساعت ۲۱:۲۷:۵۳
  • شناسه خبر: 4627

پیام معاون استاندار وفرماندارویژه شهرستان مهاباد به مناسبت روز معلم

معاون استاندار وفرماندارویژه شهرستان مهاباد با صدور پیامی فرا رسیدن هفته و روز معلم را به همه معلمان دلسوز و فداکار شهرستان مهاباد تبریک گفته و یاد و خاطره استاد شهید علامه مطهری را گرامی داشت. به گزارش موکریان به نقل از روابط عمومی فرمانداری مهاباد ؛ متن پیام بدین شرح است: تعلیم و تعلم […]


معاون استاندار وفرماندارویژه شهرستان مهاباد با صدور پیامی فرا رسیدن هفته و روز معلم را به همه معلمان دلسوز و فداکار شهرستان مهاباد تبریک گفته و یاد و خاطره استاد شهید علامه مطهری را گرامی داشت.
به گزارش موکریان به نقل از روابط عمومی فرمانداری مهاباد ؛ متن پیام بدین شرح است:

تعلیم و تعلم از شئون الهی است و خداوند این موهبت را به پیامبران و اولیای پاک خویش ارزانی داشته است تا مسیر هدایت را به بشر بیاموزند و چنین شد که تعلیم و تعلم به صورت سنت حسنه آفرینش درآمد و بی شک هر تلاشی که در راه اعتلای تعلیم و تربیت کشور صورت گیرد نقش سازنده‌ای در شکل گیری شخصیت و آینده فرزندان این سرزمین خواهد داشت و یکی از ابزار‌های مهم توسعه و تضمین افق هر کشوری، تربیت و آموزش صحیح نسل جدید آن می‌باشد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید آیت الله مرتضی مطهری (ره)، روز معلم را گرامی داشته و این روز را به معلمان سختکوش و خستگی‌ناپذیر که صادقانه در سنگر‌های تعلیم و تربیت مشق عشق می‌کنند تبریک گفته؛ برای همه عزیزان آرزوی سلامت و سعادت دارم و آرزومندم به مدد خداوند متعال و همت معلمان صبور و کوشا، تلاش بیشتر نسبت به مهارت آموزی، دانش، تجلی اخلاق و امید را بیش از گذشته برای آینده سازان این مرز و بوم شاهد باشیم. موفقیت همگان را از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

شجاعی
معاون استاندار وفرماندارویژه شهرستان مهابادگفتگو