دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸
www.mokrian.ir

  • تاریخ: شنبه, ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ساعت ۰۲:۲۴:۳۱
  • شناسه خبر: 4630

بازگشت تجهیزات پایگاه انتقال خون به بوکان

  پیگیری های سرپرست فرمانداری بوکان در جلسه دو روز قبل وی با تعدادی از معاونین سازمان انتقال خون آذربایجان غربی، موجب شد تجهیزات پایگاه انتقال خون بوکان که در سایه بی تدبیری مدیران شبکه بهداشت بوکان هفته گذشته به شهرستانهای مهاباد و ارومیه منتقل شده بود، روز جمعه به بوکان بازگردانده شدند. این تجهیزات […]

 

پیگیری های سرپرست فرمانداری بوکان در جلسه دو روز قبل وی با تعدادی از معاونین سازمان انتقال خون آذربایجان غربی، موجب شد تجهیزات پایگاه انتقال خون بوکان که در سایه بی تدبیری مدیران شبکه بهداشت بوکان هفته گذشته به شهرستانهای مهاباد و ارومیه منتقل شده بود، روز جمعه به بوکان بازگردانده شدند.
این تجهیزات قرار است دوباره در پایگاه انتقال خون بوکان مورد استفاده قرار گرفته شود.

هرچند هنوز مهر حکم سرپرستی خسروپور بر فرمانداری بوکان خشک نشده، اما بازگشت این تجهیزات می تواند بارقه ی امیدی باشد در دل شهروندان بوکانی و نوید تغییر مثبت رویکرد مدیریتی شهرستان بوکان از بی تفاوتی و سکون پنج ساله به مطالبه گری را بدهد.
خسروپور پیش از این معاون برنامه ریزی فرماندار مستعفی بوکان بود که طی روزهای گذشته عده ای از اصلاح طلبان منتقد نماینده این شهرستان نسبت به انتخاب وی به عنوان فرماندار ابراز امیدواری کرده اند.

انتهای پیام/گفتگو