دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸
www.mokrian.ir

  • تاریخ: یکشنبه, ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ساعت ۱۰:۱۹:۱۷
  • شناسه خبر: 4636

خط و نشان هلال احمر برای بیمارستان مهاباد!

رییس جمعیت هلال احمر مهاباد با دستاویز قرار دادن وضعیت نامناسب محوطه بیمارستان، مدیران شبکه بهداشت و درمان مهاباد را به پیگیری قانونی حقوق مالکانه هلال احمر بر این بیمارستان تهدید کرد. رییس جمعیت هلال احمر مهاباد به بهانه اینکه محوطه بیمارستان امام(ره) این شهرستان ساماندهی و گلکاری نشده مدیریت این مجموعه بهداشتی و درمانی […]

رییس جمعیت هلال احمر مهاباد با دستاویز قرار دادن وضعیت نامناسب محوطه بیمارستان، مدیران شبکه بهداشت و درمان مهاباد را به پیگیری قانونی حقوق مالکانه هلال احمر بر این بیمارستان تهدید کرد.

رییس جمعیت هلال احمر مهاباد به بهانه اینکه محوطه بیمارستان امام(ره) این شهرستان ساماندهی و گلکاری نشده مدیریت این مجموعه بهداشتی و درمانی را به پیگیری حقوق مالکانه هلال احمر و وصول مال الاجاره زمین و محدثات بیمارستان امام خمینی (ره) این شهرستان از طریق مجاری قانونی خبر داد.

این تهدید مدیریت هلال احمر مهاباد علیه شبکه بهداشت این شهرستان در شرایطی صورت گرفته که سال گذشته وزیر سابق بهداشت با حضور در مهاباد برای چندمین بار کلنگ احداث یک بیمارستان جدید در محوطه بیمارستان امام خمینی(ره) این شهرستان را بر زمین کوبید.

اخیرا مدیر شبکه بهداشت مهاباد اعلام کرده که ساخت بیمارستان جدید به پیمانکار واگذار شده اما تاکنون اقدام خاصی از سوی مجری طرح صورت نگرفته است.

مرزنگ در نشست خبری که به مناسبت هفته سلامت با اصحاب رسانه این شهرستان برگزار کرده بود، در پاسخ به سئوالی درباره علت وضعیت نامطلوب محوطه بیمارستان مهاباد، استمرار عملیات نوسازی و تجهیز بخشهای مختلف و همچنین نبود اعتبار کافی برای ساماندهی و محوطه سازیرا به عنوان دلایل اصلی شرایط فعلی محوطه این بیمارستان عنوان کرد‌.

این تهدید رئیس جمعیت هلال احمر مهاباد علیه مدیران بیمارستان و شبکه بهداشت مهاباد تنها چند روز پس از دیدار و سرکشی نماینده این شهرستان در مجلس شورای اسلامی از هلال احمر مهاباد صورت گرفته است.

بیمارستان امام خمینی(ره) مهاباد یکی از بیمارستان های قدیمی آذربایجان غربی به شمار می رود که هم اکنون با چند برابر ظرفیت خود و با ۲۷۲ تخت فعال به شهروندان خدمات درمانی و پزشکی ارایه می کند.

انتهای پیام/گفتگو