یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸
www.mokrian.ir

  • تاریخ: دوشنبه, ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ساعت ۰۰:۵۶:۴۳
  • شناسه خبر: 4684

سرپرست شهرداری مهاباد انتخاب شد/ انتخاب شهردار جدید به زودی…

معاون مدیریت و توسعه منابع شهرداری مهاباد به عنوان سرپرست این شهرداری منصوب شد. موکریان؛ بعد از استعفای رسمی شهردار مهاباد و پذیرش آن توسط اعضای شورای اسلامی این شهر مهندس رشید درویشی، عاون مدیریت توسعه ومنابع و یکی از کارمندان باسابقه شهرداری مهاباد به عنوان سرپرست این شهرداری انتخاب شد. کامران علیزاده آذر ،شهردار […]

معاون مدیریت و توسعه منابع شهرداری مهاباد به عنوان سرپرست این شهرداری منصوب شد.

موکریان؛ بعد از استعفای رسمی شهردار مهاباد و پذیرش آن توسط اعضای شورای اسلامی این شهر مهندس رشید درویشی، عاون مدیریت توسعه ومنابع و یکی از کارمندان باسابقه شهرداری مهاباد به عنوان سرپرست این شهرداری انتخاب شد.
کامران علیزاده آذر ،شهردار مستعفی مهاباد از ۲۰ آبان ماه ۹۶ با کسب اکثریت آرای اعضای شورا در فرایندی انتخابات گونه و با پیروزی بر رقبایش سکان شهرداری را به دست گرفت.

سخنگوی شورای شهر مهاباد در پاسخ به سئوال خبرنگار موکریان مهاباد ،ضمن تاکید بر انتخاب سریع شهردار جدید مهاباد تصریح کرد به دلیل اینکه در فصل عمرانی شهرداری قرار داریم مطمئناً امکان انتخاب شهردار جدید این شهر به روش ابداعی گذشته نخواهیم بود و از این رو با بررسی رزومه و برنامه های گزینه های موجود از انتخاب شهردار جدید این شهر تا آخر هفته جاری خبر دادند.

انتهای پیام/گفتگو