یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: سه‌شنبه, 14 می 2019 / ساعت 12:27:55
  • شناسه خبر: 4692

موافقت کمیسیون تطبیق فرمانداری با وصول مطالبات شهرداری از مجتمع هلال به صورت پایاپای

رئیس شورای اسلامی شهر مهاباد از تائید مصوبه شورای شهر در خصوص تسویه پایاپای مطالبات شهرداری از مجتمع هلال در  کمیسیون تطبیقفرمانداری این شهرستان خبر داد. مکریان؛ حامد حیدری در واکنش به انتشار نقل قولی از سرپرست شهرداری مهاباد در برخی رسانه ها در خصوص نامه نگاری شهرداری شهرداری به شورا شهر مهاباد و عدم […]

رئیس شورای اسلامی شهر مهاباد از تائید مصوبه شورای شهر در خصوص تسویه پایاپای مطالبات شهرداری از مجتمع هلال در  کمیسیون تطبیقفرمانداری این شهرستان خبر داد.

مکریان؛ حامد حیدری در واکنش به انتشار نقل قولی از سرپرست شهرداری مهاباد در برخی رسانه ها در خصوص نامه نگاری شهرداری شهرداری به شورا شهر مهاباد و عدم تائید مصوبه شورا در رابطه با  وصول مطالبات شهرداری از پیمانکار مجتمع هلال به صورت پایاپای در کمیسیون تطبیق فرمانداری مهاباد ضمن تکذیب این خبر گفت: با اطلاع کافی و بر مبنای مستندات موجود اعلام می کنم که درخواست شهرداری پس از بررسی در صحن شورا به تصویب اکثریت اعضا شورای شهر رسیده و مورد تائید هیات تطبیق فرمانداری قرارگرفته است.

رئیس شورای اسلامی شهر مهاباد با بیان اینکه این مکانیزم در مورد تعدادی از پیمانکاران هم لحاظ گردیده است؛ گفت: مجتمع هلال که در زمینی متعلق به سازمان هلال احمر احداث شده متشکل از دو پلاک بوده که به وسیله کوچه متروکه ای به مساحت ۱۹۲ از هم جدا شده بودند. هلال احمر در زمان احداث مجتمع مذکور این کوچه که برابر قانون متعلق به شهرداری مهاباد بوده را جز زیربنای ساختمان قرار داده است و از این رو مبلغی در حدود یکی و نیم میلیارد تومان به شهرداری بدهکار مانده که تا کنون پرداخت نشده و بر این اساس ۲۰ درصد آن به صورت نقدی و مابقی به صورت پایاپای ملکی با شهرداری تسویه خواهد شد.

انتهای پیام/گفتگو