چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸
www.mokrian.ir

  • تاریخ: سه‌شنبه, 14 می 2019 / ساعت 12:41:03
  • شناسه خبر: 4695

نظارت بر بازار مهاباد تشدید شود

فرماندار مهاباد در جلسه شورای اداری این شهرستان ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده در خصوص ساماندهی عرضه کالاهای اساسی خواستار تشدید نظارت ها بر بازار مهاباد شد. شجاعی با بیان اینکه مردم در سختی و فشار هستند و تا پای جان از آرمانهای اسلام و انقلاب دفاع خواهند کرد، خاطرنشان کرد: نکته ای که […]

فرماندار مهاباد در جلسه شورای اداری این شهرستان ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده در خصوص ساماندهی عرضه کالاهای اساسی خواستار تشدید نظارت ها بر بازار مهاباد شد.

شجاعی با بیان اینکه مردم در سختی و فشار هستند و تا پای جان از آرمانهای اسلام و انقلاب دفاع خواهند کرد، خاطرنشان کرد: نکته ای که موجب رنج و تکدر خاطر مردمی می شود عمل نکردن ما مسئولان به وظابفمان است که می طلبد در شرایط فعلی با انرژی مضاعف پیگیر رفع مشکلات مردم باشیم.

وی با اشاره به برخی سودجویی ها در بازار گفت: نظارت های گشت های بازرسی در سطح شهرستان باید تدید شوند تا کوچکترین اجازه ای به سودجویان داده نشود که از محل گرانفروشی و دستکاری قیمت ارزاق مردم برای خود مال اندوزی کنند.

در همین باره رئیس اتاق اصناف مهاباد با بیان اینکه جلسات متعددی برای نرخ گذاری کالاها با اتحادیه های صنفی برگزار شده و نرخ گذاری های صورت گرفته به واحدهای صنفی سطح شهرستان ابلاغ شده اند؛ گفت:  تیم های بازرسی مشترک اتاق اصناف و اداره صنعت و معدن در طول ماه مبارک رمضان در اجرای طرح ضیافت و شدید نظارت بر بازار و از تاریخ ۱۵ اردیبهشت ماه تا ۱۷ خردادماه ۹۷ ادامه خواهد یافت.

در طول این مدت ۲۹۲ مورد بازرسی از واحدهای صنفی شهرستان صورت گرفته که ۳۲ پرونده تخلف به تعزیرات حکومتی ارجاع شده و به۱۵ شکایت مردمی مورد بررسی قرار گرفته است.

انتهای پیام/گفتگو