یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: سه‌شنبه, 21 می 2019 / ساعت 20:45:55
  • شناسه خبر: 4722

فاتح در راه “چوار چرا”

با رای اکثریت قریب به اتفاق اعضای شورای اسلامی شهر مهاباد، دکتر کامران فاتح به عنوان شهردار جدید این شهر انتخاب شد. عصر روز سه شنبه مورخه ۳۱ اردیبهشت ماه ۹۸ اعضای شورای اسلامی شهر مهاباد دکتر کامران فاتح را با اکثریت آرا به عنوان شهردار جدید مهاباد معرفی شد. فاتح؛ دانش‌آموخته شهرسازی دانشگاه تهران […]

با رای اکثریت قریب به اتفاق اعضای شورای اسلامی شهر مهاباد، دکتر کامران فاتح به عنوان شهردار جدید این شهر انتخاب شد.

عصر روز سه شنبه مورخه ۳۱ اردیبهشت ماه ۹۸ اعضای شورای اسلامی شهر مهاباد دکتر کامران فاتح را با اکثریت آرا به عنوان شهردار جدید مهاباد معرفی شد.

فاتح؛ دانش‌آموخته شهرسازی دانشگاه تهران و با انتخاب شورای اسلامی ادوار دوم، سوم و چهارم شهر پیرانشهر به عنوان شهردار این شهر و همچنین منتخب دور پنجم شهر تکاب سکاندار مدیریت شهری این شهرها بوده است.

 شهردار جدید مهاباد در دوران مدیریتش رتبه نخست شهرداری شهرداری الکترونیک در سال ۹۵ و رتبه دوم در زمینه عملکرد عمران شهری در بین شهرداری های کل استان آذربایجان غربی را در سال ۹۴ از آن شهرداری پیرانشهر کرده بود.

پیش از فاتح، کامران علیزاده آذر که از۲۰ آبان ماه ۹۶ با کسب اکثریت آرای اعضای شورا در فرایندی انتخابات گونه و با پیروزی بر رقبایش سکان شهرداری را به دست گرفت بود، مدیریت شهرداری مهاباد را بر عهده داشت.

علیزاده آذر از همان ابتدای فعالیت با هجمه های گسترده ای از سوی افرادی که از آنها به عنوان فراماسون، تندروهای مذهبی و سیاسی که دارای نفوذ و قدرت مالی یاد کرده بود، روبه رو شد.

هم اکنون مهندس رشید درویشی، معاون مدیریت توسعه ومنابع و یکی از کارمندان باسابقه شهرداری مهاباد به عنوان سرپرست در این شهرداری فعالیت می کند.

مصوبه انتخاب شهردار جدید مهاباد توسط اعضای شورای اسلامی شهر پس از تائید در فرمانداری ان شهرستان به استانداری ارسال خواهد شد.

نکته: ساختمان شهرداری مهاباد در میدان آزادی این شهر که در بین شهروندان مهابادی به “چوار چرا” شهرد دارد، قرار گرفته است.

انتهای پیام/گفتگو