دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: شنبه, 25 می 2019 / ساعت 14:27:27
  • شناسه خبر: 4732

‍ ممانعت نماینده مهاباد از تخریب خانه باغ نورچشمی ها

نماینده مهاباد مانع اجرای احکام صادره در خصوص قلع و قمع خانه باغ های غیر قانونی متعلق به تعدادی از مسئولان این شهرستان شده است. بر اساس اخبار رسیده به موکریان، همزمان با استقبال عمومی از اقدام انقلابی و قابل تقدیر دادستانی مهاباد در برخورد با هرگونه تعرض به اراضی ملی و تخریب خانه باغها […]

نماینده مهاباد مانع اجرای احکام صادره در خصوص قلع و قمع خانه باغ های غیر قانونی متعلق به تعدادی از مسئولان این شهرستان شده است.

بر اساس اخبار رسیده به موکریان، همزمان با استقبال عمومی از اقدام انقلابی و قابل تقدیر دادستانی مهاباد در برخورد با هرگونه تعرض به اراضی ملی و تخریب خانه باغها و ویلاهای غیر مجاز در حریم سد این شهرستان، نماینده مهاباد مانع اجرای احکام صادره در خصوص قلع و قمع ویلاهای غیر مجاز چند تن از مدیران و مسئولان این شهرستان که یکی از آنها دارای قرابت نسبی با محمودزاده نیز می باشد در روستای دریاس شده است.

بنا بر اطلاعات موجود، این اقدام نماینده مهاباد در شرایطی صورت گرفته که احکام مذکور چند ماهی است که در اداره جهاد کشاورزی شهرستان مهاباد منتظر اجرایی شدن هستند.بهمن ماه سال گذشته “کلیجی” مدیر سابق جهاد کشاورزی مهاباد به دلیل زیر بار نرفتن و عدم همراهی با دست اندازی و دخالت های پی در پی نماینده مهاباد در تحمیل نور چشمی ها و بستگانش بر مجموعه جهاد کشاورزی شهرستان مهاباد برای تصدی پست های مدیریتی از سمت خود استعفا کرد.

چندی پیش نیز انتشار خبر استخدام بی ضابطه داماد محمودزاده با مدرک دیپلم کشاورزی و تعدادی از اقارب مسئول دفتر وی به جای چند تن از کارکنان باسابقه در اداره گاز مهاباد واکنش های فراوانی را در پی داشت.

انتهای پیام/گفتگو