دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: جمعه, 31 می 2019 / ساعت 11:29:32
  • شناسه خبر: 4758

با شکست معامله قرن؛ مثلث شوم غربی-عربی- صهیونیستی رو سیاه خواهند شد

راهپیمایی روز جهانی قدس همزمان با سراسر کشور با حضور مردم مسلمان و روزه دار مهاباد برگزار شد. فرماندار مهاباد در اجتماع مردم روزه دار مهاباد در پشتیبانی از ملت مظلوم فلسطین سخن می گفت با اشاره به تاریخچه پیدایش رژیم صهیونیستی حضور مردم مسلمان در روز جهانی قدس را به منزله شکست دسیسه چینی […]

راهپیمایی روز جهانی قدس همزمان با سراسر کشور با حضور مردم مسلمان و روزه دار مهاباد برگزار شد.

فرماندار مهاباد در اجتماع مردم روزه دار مهاباد در پشتیبانی از ملت مظلوم فلسطین سخن می گفت با اشاره به تاریخچه پیدایش رژیم صهیونیستی حضور مردم مسلمان در روز جهانی قدس را به منزله شکست دسیسه چینی های دولت آمریکا از رژیم غاصب قدس عنوان کرد.

دکتر شجاعی در این باره افزود: انقلاب اسلامی به رهبری اما خمینی (ره) موجب حیات دوباره آرمان فلسطین و تشکیل دولت قدرمند مردم ستم دیده فلسطین در سرزمی مشروع و قانونی خود خواهد شد.

وی با بیان اینکه برنامه ریزی مثلث شوم غربی عربی و صهیونیستی برای تحمیل معامله کذایی قرن گفت: انشالله معامله قرن هیچگاه به سرانجام نخواهد رسید و به زودی شاهد پایان عمر ننگین رژیم جعلی صهیونیستی خواهیم بود و روسیاهی برای حاکمان مرتجع عرب که به دنباله روی از دولت مستکبر آمریکا خو گرفته اند، باقی خواهد ماند.

این رهپیمایی با قرائت بندهای بیانیه روز جهانی قدس که با شعارهای راهپیمایان همراه بود به پایان رسید.

انتهای پیام/گفتگو