دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
www.mokrian.ir

  • تاریخ: شنبه, ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ / ساعت ۱۲:۵۵:۲۴
  • شناسه خبر: 4782

توزیع صدها قطعه مرغ بین نیازمندان مهابادی همزمان با شب های قدر

خیر مهابادی صدها قطعه مرغ بین نیازمندان این شهرستان به مناسبت فرارسیدن شبهای پر فضیلت قدر توزیع کرد. موکریان؛ “محمد امین رشه” ملقب به “شینه حاج هاشمی”، قهرمان جهانی رشته پاورلفتینگ و مربی تیم ملی کشور در مهاباد، در اقدامی خداپسندانه همزمان با شبهای پرفضیلت قدر بیش از ۴۰۰ قطعه مرغ زنده را بین نیازمندان […]

خیر مهابادی صدها قطعه مرغ بین نیازمندان این شهرستان به مناسبت فرارسیدن شبهای پر فضیلت قدر توزیع کرد.

موکریان؛ “محمد امین رشه” ملقب به “شینه حاج هاشمی”، قهرمان جهانی رشته پاورلفتینگ و مربی تیم ملی کشور در مهاباد، در اقدامی خداپسندانه همزمان با شبهای پرفضیلت قدر بیش از ۴۰۰ قطعه مرغ زنده را بین نیازمندان این شهرستان توزیع کرد.

این ورزشکار پهلوان مسلک مهابادی در جریان زلزله کرمانشاه علاوه بر ارسال چندصد دستگاه بخاری برقی، پتو و یخچال به مناطق زلزله زده با حراج مدال و کاپ های قهرمانی خود، مبلغ ۷۵۰ میلیون تومان به زلزله زدگان غرب کشور اهدا کرد.
حاج هاشمی اخیرا نیز علاوه بر کمک نقدی با تقدیم یکی دیگر از کاپ های قهرمانی خود به ارزش تقریبی ۵۰ میلیون تومان به زندانیان غیر عمد این شهرستان، نام خود را علاوه بر قهرمان عرصه های مختلف ورزشی، به عنوان شخصیتی نوع دوست و خیر در اذهان مردم کشور و منطقه به ثبت رساند.

انتهای پیام/گفتگو