شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: یکشنبه, 2 ژوئن 2019 / ساعت 07:46:41
  • شناسه خبر: 4790

ایرانی های خشمگین، اروپایی های شنگول!

  یکی از روشها و تکنیک های شایع بنگاههای خبرسازی وابسته به لیبرال سرمایه داری غربی برای تحمیل سبک زندگی پوچ و مادی و مصرفی خود به کشورهای به زعم آنها جهان سومی خاور میانه، آمار سازی برای تحقیر ملت های ساکن در این منطقه است. سالیانه در آمارهایی که در مورد شادترین و مهربانترین […]

 

یکی از روشها و تکنیک های شایع بنگاههای خبرسازی وابسته به لیبرال سرمایه داری غربی برای تحمیل سبک زندگی پوچ و مادی و مصرفی خود به کشورهای به زعم آنها جهان سومی خاور میانه، آمار سازی برای تحقیر ملت های ساکن در این منطقه است.

سالیانه در آمارهایی که در مورد شادترین و مهربانترین و نایس ترین مردمان کشورهای مختلف که توسط مراکز نظرسنجی انجام می شود،اغلب کشور های اسکاندیناوی در رتبه های بالا بوده و طبق معمول ایران و عراق و سوریه هم جزء بدبخترین ها و بی رحم ترین ها و عصبانی ترین ها و..

تصاویر زیر نمونه ای از فرهنگ و سنتی های حیوان دوستی در منطقه اسکاندیناوی است
کشتار دلفین‌ها یک سنت قدیمی در اسکاندیناوی است. بر اساس این سنت قدیمی سالانه تعداد زیادی از دلفین‌نهنگ‌ها در جزایر فارو کشور  دانمارک کشته می‌شوند. بطوریکه تخمین زده می‌شود،در ۳۰ سال گذشته شش میلیون دلفین به این شیوه قتل عام شده اند.

نیازی به توضیح نیست که اگر چنین سنت وحشیانه ای در یکی از کشورهای خاورمیانه یا ایران وجود داشت الان رسانه های غربی چه مواضعی اتخاذ می کردند.

حال بماند که شرایط آب و هوای سرد ویخبندان، زندگی فوق العاده فریز شده، روابط انسانی فوق العاده مکانیکی و حسابگرانه، نژاد پرستی و قوم گرایی، علاقه به موسیقی های عجیب و ترسناک مانند انواع متال و رفتارهایی از این قبیل،چگونه می تواند ملتی شاد و شنگول و مهربان و نوع دوست و عاشق زندگی تولید کند!

البته باید مراسم وحشیانه گاوبازی ماتادورها در اسپانیا را هم به سنت های شادی آفرین ممالک شنگول غربی اضافه کرد.

.گفتگو