جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸
www.mokrian.ir

  • تاریخ: پنج‌شنبه, 27 ژوئن 2019 / ساعت 02:13:21
  • شناسه خبر: 4845

یک ادعای مزموم دیگر از نماینده مهاباد!

کانال اطلاع رسانی نماینده مهاباد در اطلاعیه ای از حضور تیم پزشکی برای ویزیت اقشار محروم شهرستان بنا بر پیگیری این نماینده خبر داده است. واقعیت اینکه، بر اساس اطلاعیه منتشر شده در ذیل متن ادعایی کانال نماینده مهاباد این تیم پزشکی در اقدامی خدا پسندانه و جهادی در شهرهای مختلف کشور حضور می یابند […]

کانال اطلاع رسانی نماینده مهاباد در اطلاعیه ای از حضور تیم پزشکی برای ویزیت اقشار محروم شهرستان بنا بر پیگیری این نماینده خبر داده است.
واقعیت اینکه، بر اساس اطلاعیه منتشر شده در ذیل متن ادعایی کانال نماینده مهاباد این تیم پزشکی در اقدامی خدا پسندانه و جهادی در شهرهای مختلف کشور حضور می یابند و بیماران کم برخوردار را ویزیت می نمایند.
بر اساس اطلاعات رسیده به موکریان تیم مذکور کاملا خودجوش بوده و پیش از حضور در مهاباد در شهرهای استان کردستان از جمله سقز اقدام به معاینه و درمان بیماران کرده اند، این تیم صبح پنجشنبه ششم تیرماه ۹۸ در بیمارستان مهاباد مستقر خواهد بود و بعد از ظهر همان روز به شهر سیمینه بوکان مراجعه خواهند کرد.
عملکردسازی به یکی از روشهایی متداول در ایام انتخابات خصوصا نمایندگان و کاندیداهای شرکت در انتخابات نمایندگی مجلس بدل شده است که نماینده مهاباد نیز ثابت کرده در بکارگیری از این حربه دست بالایی دارد و هراز گاهی ادعاهایی اینچنینی از سوی رسانه های منتسب به این نماینده منتشر می شوند.
محمودزاده چندی پیش در گفت و گو با خبرگزاری فارس ادعا کرده بود که در سال ۹۸ فرودگاه در این شهرستان احداث خواهد کرد.
انتهای پیام/


گفتگو