جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸
www.mokrian.ir

  • تاریخ: جمعه, 5 جولای 2019 / ساعت 07:41:17
  • شناسه خبر: 4877

تعویق ۲ و ۴ ماهه حقوق کارگران شهرداری در بوکان و مهاباد

پرداخت حقوق کارگران شهرداری در بوکان ۲ ماه و در شهرداری مهاباد ۴ ماه به تعویق افتاده است. به گزارش موکریان، کارگران شهرداری بوکان ۲ ماه هاست که حقوقشان به تعویق افتاده و در مهاباد نیز حدود ۴ ماه است که کارکنان و کارگران خدمات شهری و فضای سبز شهرداری این شهر حقوق خود را […]

پرداخت حقوق کارگران شهرداری در بوکان ۲ ماه و در شهرداری مهاباد ۴ ماه به تعویق افتاده است.

به گزارش موکریان، کارگران شهرداری بوکان ۲ ماه هاست که حقوقشان به تعویق افتاده و در مهاباد نیز حدود ۴ ماه است که کارکنان و کارگران خدمات شهری و فضای سبز شهرداری این شهر حقوق خود را دریافت نکرده اند.

احمد صالحی عضو و سخنگوی شورای اسلامی شهر بوکان در در گفت و گو با موکریان ضمن تایید این خبر گفت: خوشبختانه با تلاش مجموعه شورا و شهردار محترم توانسته تیم میزان معوقات مزدی کارکنان و کارگران شهرداری بوکان را نسبت به وضعیت غالب شهرداری های استان به حداقل برسانیم که امیدواریم به زودی حقوق معوق ماههای اردیبهشت و خرداد نیز به حساب این عزیزان واریز شود.

صالحی با بیان اینکه طی ماههای اخیر بر خلاف ادوار گذشته علاوه بر تحویل یک نسخه از قرارداد شهرداری با کارگران فضای سبز و خدمات شهری به این عزیزان، فیش حقوقی برای این کارگران صادر شده و دریافتی هایشان بر اساس مبالغ مندرج در این فیش ها خواهد بود.

وی با اشاره به گلایه برخی از کارگران نسبت به هماهنگ نبودن دریافتی هایشان با ارقام فیش های صادره نیز گفت: تعدادی از کارگران نسبت به این موضوع معترض هستند که این مساله در دستور کار شورای برای بررسی قرار گرفته است.

ابراهیم کریمی، سخنگوی شورای اسلامی شهر مهاباد نیز در همین باره به خبرنگار موکریان گفت: تا همین چند روز پیش حقوق کارگران و کارکنان شهرداری مهاباد حدود ۷ ماه بود که به تعویق افتاده بود که خوشبختانه با واریز پایه حقوق به حساب آنها مجموع حقوق معوق کارگران به ۴ ماه تقلیل یافته است.

کریمی در این باره افزود: علاوه بر تعویق ۴ ماهه حقوق کارگران شهرداری در مهاباد حدود یکسال است که اضافه کاری آنها واریز نشده است.

انتهای پیام/گفتگو