جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸
www.mokrian.ir

  • تاریخ: یکشنبه, 7 جولای 2019 / ساعت 02:01:55
  • شناسه خبر: 4888

فرماندار جدید بوکان به زودی معرفی می شود

یکی دیگر از گزینه های مورد حمایت نماینده بوکان سکاندار فرمانداری این شهرستان می شود. به گزارش موکریان، رسانه های بوکان از معرفی قریب الوقوع فرماندار جدید این شهرستان خبر دادند. بر اساس این خبر فرد مذکور که از حمایت قاطع “قسیم عثمانی” برخوردار است، طی روزهای آینده و با حضور استاندار آذربایجان غربی در […]

یکی دیگر از گزینه های مورد حمایت نماینده بوکان سکاندار فرمانداری این شهرستان می شود.
به گزارش موکریان، رسانه های بوکان از معرفی قریب الوقوع فرماندار جدید این شهرستان خبر دادند.
بر اساس این خبر فرد مذکور که از حمایت قاطع “قسیم عثمانی” برخوردار است، طی روزهای آینده و با حضور استاندار آذربایجان غربی در بوکان معارفه خواهد شد.
شنیده ها از معرفی “سلیمان مام عزیزی” مدیر فعلی اموزش و پرورش بوکان به عنوان گزینه قطعی تصدی فرمانداری بوکان حکایت دارد.
مام عزیزی یکی از اعضای کلیدی ستاد تبلیعاتی عثمانی در بحبوحه انتخابات محسوب می شود که پیش از مدیریت آموزش و پرورش به عنوان یکی از گزینه های مدیریت شهرداری از سوی این نماینده به شورای دور چهارم تحمیل شده بود که در نهایت با امتناع از ورود به شهرداری با حمایت تام عثمانی در خرداد ماه سال ۹۶ بر کرسی ریاست آموزش و پرورش این شهرستان تکیه زد.
فروردین ماه سال جاری “جمال خسروی” فرماندار سابق بوکان که وی نیز با حمایت نماینده بوکان و با معرفی استاندار پیشین استان آذربایجان غربی به عنوان فرماندار این شهرستان منصوب شده بود، پس از حدود ۵ سال با مقاصد انتخاباتی از سمت خود کناره گیری کرد.
هم اکنون “لقمان خسرو پور” که وی نیز از بستگان عثمانی محسوب میشود، سرپرستی فرمانداری بوکان را بر عهده دارد.
انتهای پیام/


گفتگو