یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: شنبه, 13 جولای 2019 / ساعت 13:52:07
  • شناسه خبر: 4911

نماینده مهاباد حادثه تروریستی پیرانشهر را محکوم کرد

جلال محمودزاده نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی صبح امروز در نشست خبری که به منظور ارائه گزارش عملکرد در دفتر ارتباطات مردمی اش در این شهرستان برگزار کرده بود، ضمن محکومیت حادثه تروریستی ۱۸ تیرماه جاری که شهادت سه تن از پاسداران کُرد و اهل سنت منطقه را در پی داشت گفت: من […]

جلال محمودزاده نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی صبح امروز در نشست خبری که به منظور ارائه گزارش عملکرد در دفتر ارتباطات مردمی اش در این شهرستان برگزار کرده بود، ضمن محکومیت حادثه تروریستی ۱۸ تیرماه جاری که شهادت سه تن از پاسداران کُرد و اهل سنت منطقه را در پی داشت گفت: من نماینده مجلس نظام جمهوری اسلامی هستم و موضعم [در قبال این تحرکات و بانیانشان] همان موضع کلی نظام است.
محمود زاده با بیان اینکه در مراسم ختم و تشیع این شهدا شرکت کرده است و حتی ب مسئولان مربوطه مروادات غیر قابل انتشاری داشته است افزود: حرکت های تروریستی این چنینی در هر شکل و محلی باشد محکوم است.
نماینده مهاباد با یاد آور شدن این واقعیت که در شرایط فعلی منطقه ما از امنیت کامل و مثال زدنی برخوردار است گفت: این امنیت و آسایش را مرهون زحمات و ایثارگری های نیروهای نظامی و انتظامی هستیم و قدردان خون شهدا خواهیم بود.
در حادثه تروریستی روز سه شنبه ۱۸ تیرماه ۹۸ سه تن از مدافعان و شرافت، ناموس و عزت مردم منطقه و ایران اسلامی به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
تنها چند ساعت پس از این اقدام مضبوحانه تروریست های تجهیز شده از سوی دشمنان اسلام و انقلاب، نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در عملیاتی انتقام جویانه با گلوله باران مراکز تجمع و پایگاههای این تروریست ها در منطقه کردستان شمال عراق، تلفات قابل توجه و ضربات سهمگینی به آنها وارد آوردند.
انتهای پیام/


گفتگو