دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: دوشنبه, 22 جولای 2019 / ساعت 12:21:03
  • شناسه خبر: 4939

۴۰ معتاد متجاهر در مهاباد روانه کمپ ترک اعتیاد شدند

فرمانده انتظامی شهرستان مهاباد از شناسایی و دستگیری ۴۰ معتاد متجاهر و تحویل آنها به کمپ های ترک اعتیاد خبر داد. موکریان؛ فرمانده انتظامی شهرستان مهاباد در گفت و گو با خبرگار موکریان از شناسایی و دستگیری ۴۰ معتاد متجاهر در سطح این شهرستان خبر داد و افزود: در راستای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و […]

فرمانده انتظامی شهرستان مهاباد از شناسایی و دستگیری ۴۰ معتاد متجاهر و تحویل آنها به کمپ های ترک اعتیاد خبر داد.

موکریان؛ فرمانده انتظامی شهرستان مهاباد در گفت و گو با خبرگار موکریان از شناسایی و دستگیری ۴۰ معتاد متجاهر در سطح این شهرستان خبر داد و افزود: در راستای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و مبارزه جدی با سوداگران مرگ، عوامل پلیس مبارزه با مواد مخدر این انتظامی در طول یک هفته گذشته موفق به کشف و ضبط ۶ کیلوگرم از ۵ نفر از توزیع کنندگان اصلی مواد در این شهرستان شدند.

سرهنگ ظهیریان در همین باره افزود: درجریان اجرای این طرح ۴۰ تن از معتادان متجاهر نیز شناسایی و دستگیر شدند که پس از تکمیل پرونده تحویل کمپ های ترک اعتیاد در شهرستان های مهاباد، نقده، ارومیه و میاندوآب شدند.

وی با بیان اینکه در اجرای درح مذکور ۴ دستگاه خودرو سورای، آلات و ادوات تهیه ، توزیع و استعمال  مواد مخدر و نیز تعداد ۴۲۰۰ عدد انواع قرص غیر مجاز و تقلبی، تقویتی و جنسی نیز کشف و یک نفر نیز در این خصوص دستگیر شده که پس از تشکیل پرونده به مقامات محترم قضایی تحویل گردیده است.

انتهای پیام/گفتگو