یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸
www.mokrian.ir

  • تاریخ: شنبه, ۲ شهریور ۱۳۹۸ / ساعت ۱۲:۴۵:۳۱
  • شناسه خبر: 4984

بیش از ۱۰۰۰ خانوار از ساکنین بخش مرکزی مهاباد از نعمت گاز بهره مند می شوند

بخشدار مرکزی شهرستان مهاباد از گازرسانی به ۱۰ روستا و بهره مندی بیش از ۱۰۰۰ خانوار از نعمت گاز طی هفته دولت خبر داد. سلیمان پاکزاد در گفت و گو با موکریان ضمن ارائه گزارش مختصری از پروژه های قابل افتتاح بخش مرکزی مهاباد در هفته دولت گفت: از مجموع ۳۸ پروژه اعلامی قابل افتتاح […]

بخشدار مرکزی شهرستان مهاباد از گازرسانی به ۱۰ روستا و بهره مندی بیش از ۱۰۰۰ خانوار از نعمت گاز طی هفته دولت خبر داد.
سلیمان پاکزاد در گفت و گو با موکریان ضمن ارائه گزارش مختصری از پروژه های قابل افتتاح بخش مرکزی مهاباد در هفته دولت گفت: از مجموع ۳۸ پروژه اعلامی قابل افتتاح شهرستان مهاباد در هفته مبارک دولت تعداد ۳۰ پروژه در بخش مرکزی مهاباد واقع گردیده است که در این ایام به دست مسولین محترم افتتاح می گردد .
وی در این باره افزود: پروژه های مذکور در حوزه مختلف از جمله خدماتی، کشاورزی، عمران، تولید و آموزش می باشد.
پاکزاد شاخص ترین پروژه ها بهره برداری از گازرسانی به تعداد ۱۰ روستای بخش مرکزی(زگدراو ،برده میش،قره بلاغ،کپه کند، دوستعلی،قجی آباد،گاپیس،قره داغ،گابازله،کیک آباد)با اعتبار ۳۸۹ میلیارد ریال عنوان کرد که به گفته وی حدود ۱۰۰۰ خانوار از نعمت گاز در این ایام بهره مند خواهند شد.
بخشدار مرکزی مهاباد از افتتاح پروژه آبیاری تحت فشار تجمیعی دریاس و توت آغاج با اعتباری بالغ بر ۱۱۰ میلیارد در سطح ۳۴۱ هکتار خبر داد.
وی با بیان اینکه پروژه زیرسازی وآسفالت معابر ۸ روستای بخش مرکزی مهاباد(کوسه کهریز، خورخوره، لج، دارلک، گردیعقوب، داشخانه، خاتون باغ و گرده رش) با اعتبار قریب به ۴۰میلیارد تومان که از محل اعتبارات قیر یارانه ای با مشارکت بنیاد مسکن و دهیاری در مساحت ۸۵۰۰۰ متر مربع اجرا می شود که در این ایام افتتاح خواهد گردید.
پاکزاد مجموع کل اعتبار هزینه شده برای پروژه های قابل افتتاح بخش مرکزی مهاباد۸۳۱ میلیارد ریال عنوان کرد و ضمن تشکر از زحمات کلیه عزیزانی که در پیشرفت این طرحها همکاری سازنده و تلاش مستمر را بعمل آوردند، افزود: امید است در سایه توجهات حضرت حق و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) و سیاستهای دولت خدمتگزار تدبیر و امید با بهره برداری از این پروژه ها شاهد رونق و توسعه بیش از پیش روستاها ، تثبیت جمعیت و رفاه روستانشینان در سطح بخش مرکزی شهرستان مهاباد باشیم .

انتهای پیام/گفتگو