سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: یکشنبه, 25 آگوست 2019 / ساعت 12:47:05
  • شناسه خبر: 4987

تعطیلی یکساله پروژه درمانی هلال احمر و نامه نگاری بی نتیجه نماینده مهاباد

بر اساس گزارشات رسیده به موکریان،  پروژه ساخت کلینیک تخصصی در ساختمان شیر وخورشید سابق یا بیمارستان قدیم در جنب ثبت حوال که قرار بود در پنج طبقه احداث شود پس از ساخت نیمه تمام فنداسیون طبقه اول آن بیش از یکسال است به حال خود رها شده و هیچ اقدام عمرانی در آن صورت […]

بر اساس گزارشات رسیده به موکریان،  پروژه ساخت کلینیک تخصصی در ساختمان شیر وخورشید سابق یا بیمارستان قدیم در جنب ثبت حوال که قرار بود در پنج طبقه احداث شود پس از ساخت نیمه تمام فنداسیون طبقه اول آن بیش از یکسال است به حال خود رها شده و هیچ اقدام عمرانی در آن صورت نگرفته است.
ابتدای فروردین ماه سال ۹۸ محمود صادقی،یکی از نمایندگان اصلاح طلب تهران و هم طیف نماینده مهاباد، در پیام کوتاهی در حساب توئیتری خود از وجود فساد و اختلاس در پروژه هلال احمر مهاباد خبر داده بود.
این نماینده مجلس با انتقاد از تعلل و نحوه امدادرسانی به مناطق سیل زده استان گلستان نوشت: اگر رییس جمعیت هلال احمر مراقب فساد در حوزه کاری خود بود قطعا برای انجام وظیفه در حوادثی مانند سیل گلستان آمادگی بیشتری داشت؛ فساد و اختلاس دربیمارستان ایرانیان دوبی، ساختمان طالقانی، پروژه مهاباد و پروژه زمین ازگل نمونه های نگران کننده ای از شیوع مناسبات ناسالم در جمعیت است.
محمودزاده سریعا در پاسخ به این اظهار نظر صادقی در گفت و گو با یکی از رسانه های محلی گفته بود: 《آقای صادقی از بازگشت درآمدهای هلال احمر از محل ساخت یک مجتمع تجاری در مهاباد خبر ندارد》.
نماینده مهاباد با اعلام این موضوع که فسادی در پروژه هلال احمر در مهاباد صورت نگرفته از بازگشت کلیه درآمدهای حاصل از ساخت و واگذاری پروژه تجاری این سازمان در مرکز شهر مهاباد به این شهرستان خبر داده بود.
به گفته محمودزاده، هلال احمر برای بازگشت این درآمدها پروژه ساخت یک کلینیک تخصصی در ساختمان شیر وخورشید سابق یا بیمارستان قدیم در جنب ثبت حوال را با با اعتبار اولیه ۱۷ میلیارد و۵۰۰ میلیون تومان در پنج طبقه شروع کرده است.
حال با توقف یکساله اجرای این پروژه و علی رغم نامه نگاری های بی نتیجه نماینده مهاباد جهت تامین اعتبار پروژه مذکور، شهروندان مهابادی تا چند سال دیگر باید منتظر بازگشت قطره چکانی منابع مالی و سود حاصل از فروش واحد های تجاری مجتمع هلال مهاباد به این شهرستان باشند.
نکته جالب توجه اینکه؛ تعطیلی پروژه مهم هلال احمر مهاباد در شرایطی صورت گرفته که مدیر این مجموعه در شهرستان بجای پیگیری امورات مرتبط با حیطه کاری خود سرگرم مسایل حاشیه ای در خصوص مخالفت با انتصاب شهردار جدید این شهر بوده است.

انتهای پیام/گفتگو