سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: سه‌شنبه, 3 سپتامبر 2019 / ساعت 10:34:58
  • شناسه خبر: 5008

بخش دیگری از معوقات مزدی کارگران شهرداری مهاباد پرداخت شد

  رییس اداره مالی شهرداری مهاباد از پرداخت قسمت دیگری از معوقات مزدی کارگران این شهرداری خبر داد. کریم بهره مند در این باره افزود: حسب دستور شهردار با اولویت پرداخت حقوق پرسنل و در ادامه تامین بخشی از معوقات همکاران، روز سه شنبه مورخه ۱۲ شهریورماه بخشی از حقوق معوقه پرسنل قراردادی شهرداری پرداخت […]

 

رییس اداره مالی شهرداری مهاباد از پرداخت قسمت دیگری از معوقات مزدی کارگران این شهرداری خبر داد.
کریم بهره مند در این باره افزود: حسب دستور شهردار با اولویت پرداخت حقوق پرسنل و در ادامه تامین بخشی از معوقات همکاران، روز سه شنبه مورخه ۱۲ شهریورماه بخشی از حقوق معوقه پرسنل قراردادی شهرداری پرداخت شده است
روز گذشته نیز شهردار مهاباد در اقدامی قابل تقدیر ضمن برگزاری نشست صمیمانه با کارگران خدمات شهری این شهرداری از کلیه پرسنل خدمات شهری شهرداری با اهدای لوح و کارت هدیه تقدیر به عمل آورد.

بر اساس این گزارش روز دوشنبه ۱۱ شهریور ماه ۹۸، شهردار ، رییس و یکی از اعضای شورای اسلامی شهر و معاون خدمات شهری شهرداری ، در نشستی صمیمی با کارگران خدمات شهری شهرداری ، دیدار کردند.
در این دیدار ابتدا تعدادی از کارگران به بیان مشکلات و نظرات خود پرداختند و سپس شهردار مهاباد ضمن تقدیر از تلاشهای شبانه روزی مجموعه خدمات شهری و دیگر واحدهای این شهرداری ؛ خاطر نشان کرد: در راستای حمایت از زحمات همکاران، پرداخت حقوق معوقه در اولویت برنامه های شهرداری می باشد و انشاالله به یاری هم بر مشکلات موجود غلبه خواهیم کرد.

با احتساب واریز بخشی از معوقات مزدی کارگران شهرداری مهاباد، هنوز چهار ماه از حقوق کارگران شهرداری معوق می باشد که با توجه به همت شکل گرفته در مدیریت این شهرداری به زودی باید شاهد پرداخت بخش های دیگری از این مطالبات باشیم.

انتهای پیام/گفتگو