یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸
www.mokrian.ir

  • تاریخ: سه شنبه, ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ / ساعت ۱۴:۲۸:۳۰
  • شناسه خبر: 5014

یک شکست دیگر برای نماینده مهاباد/ برخلاف نطر محمودزاده گزینه دولت برای تصدی وزارت گردشگری رای آورد

  مجلس بر خلاف نظر نماینده مهاباد به گزینه دولت برای تصدی وزارت میراث فرهنگی و گردشگری  رای اعتماد داد. صبح امروز در جریان معرفی و رای گیری نمایندگان برای انتخاب اولین وزیر وزارت جدیدالتاسیس میراث فرهنگی و گردشگری، نماینده مهاباد به عنوان مخالف مونسان، پشت تریبون رفت اما بر خلاف نظر وی و بر […]

 

مجلس بر خلاف نظر نماینده مهاباد به گزینه دولت برای تصدی وزارت میراث فرهنگی و گردشگری  رای اعتماد داد.

صبح امروز در جریان معرفی و رای گیری نمایندگان برای انتخاب اولین وزیر وزارت جدیدالتاسیس میراث فرهنگی و گردشگری، نماینده مهاباد به عنوان مخالف مونسان، پشت تریبون رفت اما بر خلاف نظر وی و بر اساس رویه معمول حضور بی ثمر او در مجلس، نمایندگان مجلس به گزینه دولت رای مثبت دادند.
این اولین باری نیست که تقلای نماینده مهاباد برای دیده شدن در جریان موضوعات مهم کشوری با شکست مواجه شده است.
محمودزاده تاکنون چندین بار طرح استیضاح وزیر جهاد کشاورزی را به مجلس برده که هربار با پس گیری امضای نمایندگان عقیم مانده است.
نماینده مهاباد سال گذشته نیز پیگیر طرح سئوال و استیضاح رئیس جمهور بود که این تلاشها هم با عدم همراهی نمایندگان نقش بر آب شد.
تحرکات نمایشی و بی ثمر و فاقدالاثر نماینده مهاباد صدای طرفدارانش را نیز در آورده است، چندی پیش صلاح خدیو، فعال مذهبی اصلاح طلب و یکی از حامیان محمودزاده، وی را به عدم بینش سیاسی متهم کرده بود.
معلوم نیست این انرژی و فرصت سوزی های نماینده مهاباد که می توانست صرف اخذ امکانات و اعتبارات برای رفع مشکلات حوزه انتخابیه اش شود تاکی ادامه داشته باشد.

محمودزاده در ماههای پایانی دوره دوم حضورش در مجلس شورای اسلامی با بحران عملکرد روبه روست و به نظر میرسد با دخالت در اموری که هیچ تخصصی در آن ندارد صرفا دنبال دیده شدن باشد.

انتهای پیام/گفتگو