جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸
www.mokrian.ir

  • تاریخ: پنج‌شنبه, 12 سپتامبر 2019 / ساعت 16:31:59
  • شناسه خبر: 5073

بی توجهی شهرداری به خواسته شهروندان بوکانی

ساکنان منطقه کلانتری ۱۱ بوکان خواهان انتقال پارکینگ خودروهای حمل زباله خدمات شهری از این محله هستند. دهها تن از ساکنان محله پشت کلانتری ۱۱ بوکان واقع در خیابان کمربندی، با ارسال درخواستهای متعدد که به امضا و اثر انگشت این شهروندان بوکانی منقوش شده، از به توجهی شورا و شهرداری این شهر نسبت به […]

ساکنان منطقه کلانتری ۱۱ بوکان خواهان انتقال پارکینگ خودروهای حمل زباله خدمات شهری از این محله هستند.
دهها تن از ساکنان محله پشت کلانتری ۱۱ بوکان واقع در خیابان کمربندی، با ارسال درخواستهای متعدد که به امضا و اثر انگشت این شهروندان بوکانی منقوش شده، از به توجهی شورا و شهرداری این شهر نسبت به خواسته قانونی آنها در خصوص انتقال پارکینگ و انبار خدمات شهری شهرداری در این محله به دلیل بوی بد و متعفن خودروهای حمل زباله و تردد ماشین آلات سنگین در این محله خبر داده اند.
به گفته تین اهالی محوطه مذکور دارای کاربری فضای سبز ولی سالهاست به عنوان پارکینگ خودروها و ماشین های حمل زباله و خدمات شهری مورد استفاده قرار میگیرد که با توجه به مسکونی بودن محل مزاحمت های فراوانی را برای ساکنان این منطقه به وجود آورده است.
ساکنان این منطقه طی سالهای گذشته چندین بار به دستگاههای ذیربط از جمله، شهرداری، شورای شهر، فرمانداری و شبکه بهداشت مراجعه کرده اند و علی رغم اعلام نظر کارشناسان وقت شهرداری و شبکه بهداشت در خصوص ضرورت انتقال پارکینگ و دفتر خدمات شهری به محلی خارج از محدوده مسکونی هنوز اتفاق خاصی در این باره صورت نگرفته است.
پیگیری های موکریان نشان می دهد که طی سالهای گذشته زمینی جهت احداث دفتر جدید خدمات شهری در جوار زندان در مسیر جاده سد به این مجموعه اختصاص یافته اما تا کنون با بی توجهی مسئولان شهرداری همراه بوده است.

انتهای پیام/گفتگو