سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: شنبه, 14 سپتامبر 2019 / ساعت 22:12:20
  • شناسه خبر: 5089

فرماندار بوکان به زودی معرفی می شود؛

استاندار آذربایجان غربی در حاشیه سفر به مهاباد پاسخگوی سئوال خبرنگار مگریان در خصوص تعیین تکلیف انتصاب فرماندار جدید بوکان بود. شهریاری با بیان اینکه در حال حاضر فرمانداری بوکان دارای سرپرست است و کلیه اختیارات فرماندار را نیز دارد گفت: پروسه انتخاب فرماندار زمانبر است اما تعدادی افراد واجد شرایط جهت مصاحبه و امورات […]

استاندار آذربایجان غربی در حاشیه سفر به مهاباد پاسخگوی سئوال خبرنگار مگریان در خصوص تعیین تکلیف انتصاب فرماندار جدید بوکان بود.
شهریاری با بیان اینکه در حال حاضر فرمانداری بوکان دارای سرپرست است و کلیه اختیارات فرماندار را نیز دارد گفت: پروسه انتخاب فرماندار زمانبر است اما تعدادی افراد واجد شرایط جهت مصاحبه و امورات مربوط به انتصاب به وزارت کشور معرفی شده اند که در این میان عده ای رد شده و عده دیگری در حال طی مراحل لازم هستند.
استاندار آذربایجان غربی با تائید این موضوع که بوکان یکی از شهرهای مهم استان است گفت: انشالله به زودی با پایان مراحل مذکر فرماندار جدید این شهرستان معرفی خواهد شد.
شهریاری ساعاتی قبل گفت و گو با خبرنگار مکریان در مهاباد به خبرنگاران بوکانی گفته بود: انتخاب فرمانداران محرمانه است و به انها توصیه کرده بود دنبال حرف های خاله زنکی نباشند.
این اظهارات استاندار آذربایجان غربی در شرایطی صورت گرفته که حدود چهار ماه است که شهرستان بوکان بدون فرماندار و بخشدار مرکزی ندارد و حدود ۹ ماه است که این فرمانداری بدون معاون سیاسی و اجتماعی اداره می شود و هر از چندگاهی نام افراد مختلفی به عنوان گزینه های تصدی پست فرمانداری
این شهرستان در فضای مجازی دست به دست می شود.

انتهای پیام/گفتگو