شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: یکشنبه, 15 سپتامبر 2019 / ساعت 10:15:42
  • شناسه خبر: 5092

بزرگترین مجتمع رفاهی و گردشگری جاده ای استان در مهاباد احداث می شود

با حضور دکتر حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور، استاندار، مدیر کل راهداری استان، و جمعی از مسئولان شهرستانی عملیات احداث یکی از بزرگترین مجتمع های بین راهی استان در مهاباد آغاز شد. در این مراسم که عصر روز شنبه ۲۳ شهریور ماه ۹۸ برگزار شده بود، کلنگ زنی مجتمع خدماتی رفاهی و گردشگری جاده […]

با حضور دکتر حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور، استاندار، مدیر کل راهداری استان، و جمعی از مسئولان شهرستانی عملیات احداث یکی از بزرگترین مجتمع های بین راهی استان در مهاباد آغاز شد.

در این مراسم که عصر روز شنبه ۲۳ شهریور ماه ۹۸ برگزار شده بود، کلنگ زنی مجتمع خدماتی رفاهی و گردشگری جاده ای ” حاج رضا سواری” کارآفرین نمونه کشری با اعتباری بالغ بر ۴۲ میلیارد تومان از محل جذب سرمایه بخش خصوصی در مساحت ۲۶۵۰۰ متر مربع صورت گرفت.

این مجتمع که یکی ز بزرگترین مجموعه های رفاهی گردشگری جاده ای استان محسوب می شود دارای جایگاه سوخت دو منظوره، ایستگاه راهداری، پایگاه جاده ای اورژانس، امداد مکانیکی جاده ای، پارکینگ های عمومی و اختصاصی، هتل و سالن های چند منظوره، اقامت گاه بوم گردی، فضای سبز و تفرجگاه تفریحی، سالن نمایش تولیدات و محصولات محلی  خواهد بود.

معاون پارلمانی رئیس جمهور طی سخنانی حضور در مهاباد را افتخاری برای خود عنوان کرد و افزود: در شرایطی که دشمنان اقتصاد ما را مورد هدف قرار داده اند افتتاح و کلنگ زنی طرح های این چنینی که سهم بسزایی در ایجاد اشتغال دارند می توانند به رونق بیش از پیش منطقه کمک کنند.

نماینده مهاباد نیز ضمن بیان اینکه به عملکرد دولت انتقاداتی دارد از توجه ویژه دولت به این شهرستان تقدیر کرد و اقدامات دولت در این شهرستان را مطلوب توصیف کرد.

مجتمع رفاهی و گردشگری “سواری” قرار است برای حدود ۹۰ نفر از جوانان مهابادی اشتغال ایجاد کند.

سرمایه گذار این مجتمع که از مدیران برجسته کشوری در حوزه کارآفرینی محسوب می شود تا کنون با اجرای طرح های مختلف اقتصادی، صنعتی و تولیدی زمینه اشتغال مستقیم برای حدود ۹۰۰ نفر را فراهم آورده است.

انتهای پیام/گفتگو