چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸
www.mokrian.ir

  • تاریخ: جمعه, 4 اکتبر 2019 / ساعت 15:47:16
  • شناسه خبر: 5182

بازی کثیف رسانه ای

همین چند وقت پیش بود که حضور حشدالشعبی برای کمک رسانی به سیل زدگان لرستانی، داد و فغان تعدادی از رسانه نماها رابلند کرد که وامصیبتا عرب ها کشور را اشغال کرده اند، تعدادی از سیاسیون بی بصیرت هم در همراهی با این جریان مزدور آب در آسیاب آنها ریختند و با قرائت ماخولیایی از […]

همین چند وقت پیش بود که حضور حشدالشعبی برای کمک رسانی به سیل زدگان لرستانی، داد و فغان تعدادی از رسانه نماها رابلند کرد که وامصیبتا عرب ها کشور را اشغال کرده اند، تعدادی از سیاسیون بی بصیرت هم در همراهی با این جریان مزدور آب در آسیاب آنها ریختند و با قرائت ماخولیایی از قوانین داخلی با دشمنان جبهه مقاومت همصدا شدند.
در همان ایام “علی جوانمردی” خبرنگار وطن فروش صدای آمریکا در اخبار دروغینی از حضور نیروهای حشدالشعبی در مناطق مرزی آذربایجان غربی برای مقابله با گروهک های تروریستی ضد انقلاب خبر داده بود.
لُب کلام اینکه رسانه های دورغ پرداز هرکجا مجال برای نشر اکاذیب داشته باشند از تامین هزینه های کشور های همسایه نظیر عراق و سوریه از سوی ایران و تاراج ممالک عربی توسط ایرانی ها خبر می دهند و خبر می سازند.
اینروزها و تنها چند هفته مانده به راهپیمایی عظیم اربعین حسینی، این رسانه نماها دست بکار شده اند و در یک بازی کثیف مدعی شده اند که منابع مالی عراق توسط ایرانی ها چپاول می شود!
این دروغ پروازی با همکاری دسته ای از عناصر خودفروخته در برخی از شهرهای عراق دست به دست هم داده که اعتراض شهروندان عراقی که در انتقاد به فساد اداری و نبود شغل و کمبود خدمات به خیابان ها آمده بودند را به کج راهه ببرند.
این دسیسه چینی های رسانه های جبهه مقابل جریان مقاومت که از انقلاب و اقتدار ایرانی اسلامی متاثر هستند و این الگو پذیری موجب شده در میادین مختلف ضربات مهلکی بر دشمنان وارد کنند و آنها را متحمل شکست های مفتضحانه ای نمایند؛ تازگی نداشته و به این غائله دروغین به این وقایع مختوم نخواهد بود.
در این میان رسانه های فارسی زبان با بزرگنمایی و تحریف واقعیات میدانی این اعتراضات مدنی شهروندان عراقی؛ در پروسه ای اغواگرانه درصدد وارونه نمایی حقایق ماجرا بر آمده اند و صفحات مربوط به این رسانه ها در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام و تلگرام مملو شده از تصاویر و فیلم های تکراری و فتوشاپی که بیش از پیش سناریوی کثیف رسانه های جبهه استکبار در ایجاد شکاف بین ملت و دولت های ایران و عراق و انتقام گیری بابت شکست های پی درپی دول مستکبر غربی و مرتجعین دنیای عرب از مجاهدین مسلمان در عراق و سوریه و لبنان و یمن را نمایان می سازد.
البته از تقلای توییتری ربات های سعودی برای ترند سازی دروغین کلید واژه های فتنه جدید چند روزه اخیر در عراق نباید چشم پوشی کرد.

انتهای پیام/گفتگو