چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸
www.mokrian.ir

  • تاریخ: شنبه, 12 اکتبر 2019 / ساعت 00:35:06
  • شناسه خبر: 5214

علی جوانمردی و دم خروسی که بیرون زد

  علی جوانمردی جاسوس سازمان سیا و به اصطلاح خبرنگار تلویزیون صدای آمریکا چند سالی ماموریت یافته که به شیوه های مختلف امنیت مناطق کردنشین ایران را بر هم بزند. او که سابقه کلاهبرداری های میلیاردی از ایرانیان ساکن آمریکا سالهاست بر سر زبانه افتاده، مدتی است سنگ مردم کردستان را به سینه می زند […]

 

علی جوانمردی جاسوس سازمان سیا و به اصطلاح خبرنگار تلویزیون صدای آمریکا چند سالی ماموریت یافته که به شیوه های مختلف امنیت مناطق کردنشین ایران را بر هم بزند.

او که سابقه کلاهبرداری های میلیاردی از ایرانیان ساکن آمریکا سالهاست بر سر زبانه افتاده، مدتی است سنگ مردم کردستان را به سینه می زند و با خط گیری از اربابان آمریکایی خود سرمست از دلارهای نفتی مرتجعین منطقه هر فرصتی را مغتنم شمرده تا برای به دست آورد چند دلار اضافی مردم مناطق کردنشین را دچار زحمت و عذاب نماید.

مردم مهاباد هرگز شایعه پراکنی و نرخ سازی های او در خصوص بازار ارز و دلار را فراموش نمی کنند و ضرر های مادی ای که از اعتماد به اراجیف این کذاب بر سرشان آمد را از یاد نمی برند.

اما این روزها با چراغ سبز دوباره رئیس جمهور دولت امریالیستی آمریکا به دولت ترکیه برای قلع و قمع مردم کُرد سوریه و احیای خلافت گروه تروریستی داعش و تروریست های بنیادگرا بیشتر از هر زمان دیگری دم خروس دروغ پردازی و سرسپردگی این مزدور به یانکی های خونریز را نمایان کرده است.

جوانمردی از ترس رنجش اربابان آمریکایی اش حتی جرات بیان واقعیت خیانت ترامپ به هم‌پیمانان کُردش در سوریه را نداشته و عملاً به سانسور و کمرنگ کردن اخبار مربوط به تجاوز ترکیه به شمال سوریه روی آورده است.

تجاوز و جنایتی که با حمایت تروریست های جبهه النصره و ارتش آزاد در سوریه صورت گرفته است.

تروریست هایی که جوانمردی بارها به انعکاس مواضع آنها پرداخت و مصاحبه های دوستانه اش با آنان از صدای آمریکا پخش شده است.

تصویر بالا علی جوانمردی را در گفت و گو با سران تروریست های ارتش آزاد سوریه نشان می دهد.

انتهای پیام/گفتگو