یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: دوشنبه, 14 اکتبر 2019 / ساعت 20:09:55
  • شناسه خبر: 5228

بعد از “زم” نوبت “جوانمردی” است

خبر دستگیری مدیر و سرشاخه اصلی “آمد نیوز” توسط پاسداران مقتدر انقلاب اسلامی به مانند یک بمب در رسانه های داخلی و خارجی صدا کرده است. رسانه ای که در طول دوران فعالیتش مقدسات و اعتقادات ملت شریف ایران را هر روزه مورد بی حرمتی قرار داده و با همکاری و پشتیبانی سرویس های جاسوسی […]

خبر دستگیری مدیر و سرشاخه اصلی “آمد نیوز” توسط پاسداران مقتدر انقلاب اسلامی به مانند یک بمب در رسانه های داخلی و خارجی صدا کرده است.
رسانه ای که در طول دوران فعالیتش مقدسات و اعتقادات ملت شریف ایران را هر روزه مورد بی حرمتی قرار داده و با همکاری و پشتیبانی سرویس های جاسوسی معاند عملاً به ابزار آنها در فضای مجازی تبدیل شده بود.
با دستگیری این عنصر خائن، مطالبات مردمی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این است که زمینه دستگیری “علی جوانمردی” خبرنگار نمای فعلی و عضو سابق گروهک های تروریستی که در خیانت به ملت ایران و توهین به مقدسات آنان از امثال “زم” پیشی گرفته و هر روزه با تخریب چهره ای مردمی اعم از کارآفرینان، معتمدین، روحانیون، خیرین و … طوق ننگین خیانت به مردم مناطق کردنشین را بر گردنش آویخته است را فراهم آورند.
این خواسته مردم مناطق کُردنشین کشور در شرایطی مطرح می شود که خصوصاً شهروندان مهابادی به شدت از این مزدور لاقید به شدت کینه به دل دارند و طی چند ساله اخیر بارها از نشر اکاذیب، نفرت پراکنی قومی و مذهبی، تخریب و افترا زنی بر علیه شخصیت های متنفذ این شهرستان متضرر شده اند و قربانی عقده گشایی این مزدور فاسد گشته اند.
کُردها هرگز نامردی های جوانمردی در حق “دنیا ویسی” دختر بچه هفت ساله ای که در مهرماه سال گذشته در یکی از روستاهای سنندج بر اثر ریزش دیوار مدرسه اش جان خود را از دست داد فراموش نمی کنند.
جوانمردی که بر خلاف اسمش هیچ بویی از مروت نبرده شایعات فراوانی را بر علیه این دخترک معصوم منتشر کرد و از تجاوز به او خبر داد. خبری ناجوانمردانه که درد دل مادر داغ دیده اش را دوصد چندان کرد و علاوه بر الم مرگ جگر گوشه اش مشقت آبرو نیز به رنج بی حدشان افزوده شد، تا جایی که مادر “دنیا” در برابر دوربین صدا وسیما علی جوانمردی و هم قطارانش را که به این خبر بی شرمانه و دروغ دامن زده بودند را نفرین کرد.
جوانمردی سال گذشته در جریان نوسانات بازار ارز با نرخ سازی های دروغین سبب شد دسته ای از شهروندان مهابادی گول اعتماد به این دروغ پراکنی های وی را بخورند و چوب حراج به مال و زندگیشان بزنند تا بتوانند دلار بخرند و صاحب سود قابل توجهی شوند، نرخ سازی ها و حباب کذبی که تنها چند روز دوام آورد و بسیاری را به خاک سیاه نشاند.
این عنصر هوسران و فاسد که کارنامه و اهداف ننگین‌اش به خوبی نزد مهابادی ها هویدا شده با شایعه سازی و نفرت پراکنی در خصوص موسسه مالی “سپهر ایرانیان” در مهاباد که نقش غیر قابل کتمانی در خدمات دهی به جوانان و اقشار آسیب پذیر این شهرستان ایفا کرده بود و با ارائه تسهیلات ارزان قیمت به صدها خانوار دستگیر هزاران شهروند مستمند و مستضعف این شهر شده بود را با مشکل جدی رو به رو کرد.
انتشار اخبار جعلی، برچسب زنی های دروغ، بهتان های هر روزه و گزارش های بی اصل و اساس و تلاش و نفرت پراکنی برای فعال کردن گسل های قومی و مذهبی، تطهیر گروهک های تروریستی کومله و دمکرات و همنشینی با عناصر تروریستی همچون جبهه النصره، ریگی، الاحوازیه و … تنها گوشه ای از اقدامات خصمانه این عنصر خود فروخته بی وطن در جنایت علیه ملت بزرگ ایران و کُردهای قهرمان این دیار است.
انشالله به همت پاسداران راستین انقلاب اسلامی به زودی خبر دستگیری و مجازات این جرثومه فساد هم رسانه ای شود.

انتهای پیام/گفتگو