چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸
www.mokrian.ir

  • تاریخ: دوشنبه, 21 اکتبر 2019 / ساعت 02:18:21
  • شناسه خبر: 5256

فصل خودنمایی نمایندگان/ خصری هم به سیم اخر زد!

این روزها رفتارهای احساسی و خارج از عرف نمایندگان مجلس که ماههای پایانی حضور خود در بهارستان را سپری می کنند به اوج خود رسیده است. بعد از انتشار گسترده نطق های احساسی و آمیخته با گریه و زاری نمایندگان بوکان، اشنویه و مهاباد این بار نوبت به نماینده سردشت و پیرانشهر رسیده که با […]

این روزها رفتارهای احساسی و خارج از عرف نمایندگان مجلس که ماههای پایانی حضور خود در بهارستان را سپری می کنند به اوج خود رسیده است.

بعد از انتشار گسترده نطق های احساسی و آمیخته با گریه و زاری نمایندگان بوکان، اشنویه و مهاباد این بار نوبت به نماینده سردشت و پیرانشهر رسیده که با علم کردن احساسی مشکلات حوزه انتخابیه اش در هنگامه انتخابات دست به خود نمایی بزند.

در همین باره رسانه های منطقه از شکایت نماینده مردم پیرانشهر و سردشت از آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی خبر داده اند.

رسول خضری، نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نسبت به حوزه سلامت پیرانشهر و سردشت در حق مردم این شهرستان ها اجحاف شده است، اعلام کرده که در این خصوص از رئیس کنونی دانشگاه علوم پزشکی استان و معاونت درمانی وی به کمیسیون اصل نود قانون اساسی مجلس شورای اسلامی شکایت کرده و تا آنها را به جزای خود نرساند، دست بردار نخواهد بود.

این اقدام خضری در شرایطی صورت گرفته که چندی پیش فیلم کوتاهی از رفتار عجیب و خارج از قاعده وی در جلوگیری از نقش آفرینی فرماندار سردشت در مراسم افتتاح یک دستگاه سونوگرافی در بیمارستان این شهرستان در بستر فضای مجازی دست به دست می شد.

به نظر میرسد خضری با مشاهده نطق های تبلیغاتی و جنجالی اما بی نتیجه نمایندگان شهرهای همجوار احساس کرده آنگونه که می بایت نتوانسته احساسات و توجهات مردم را نسب به خود جلب کند و برای اینکه از قافله این هیجان بخشی های کاذب پیشا انتخاباتی عقب نماند بر علیه مسئولان دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی شکایتی را تنظیم کرده است.

انتهای پیام/گفتگو