یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: پنج‌شنبه, 31 اکتبر 2019 / ساعت 19:02:05
  • شناسه خبر: 5260

برگزاری زمایش الی بیت المقدس توسط بسیجیان مهابادی

مرحله اول رزمایش الب بیت المقدس با شرکت ۴۶۸ بسیجی این شهرستان در قالب ۲ گردان با شعار مردم یاری خدمت و امنیت برگزار خواهد شد. سرهنگ رسول فاطمی روز پنجشنبه  ۹ آبان ماه ۱۳۹۸ در گفت و گو با خبرنگار مکریان از آغاز مرحله اول رزمایش الی بیت المقدس بسیجیان مهابادی با حضور دو […]

مرحله اول رزمایش الب بیت المقدس با شرکت ۴۶۸ بسیجی این شهرستان در قالب ۲ گردان با شعار مردم یاری خدمت و امنیت برگزار خواهد شد.

سرهنگ رسول فاطمی روز پنجشنبه  ۹ آبان ماه ۱۳۹۸ در گفت و گو با خبرنگار مکریان از آغاز مرحله اول رزمایش الی بیت المقدس بسیجیان مهابادی با حضور دو گردان از حوزه های یک و دو شهری در آموزشگاه شهید امینی این شهرستان واقع در شهر گوگ تپه خبر داد.

وی با بیان اینکه این رزمایش طی ۲ روز ادامه خواهد یافت افزود: روز اول این رزمایش بسیجیان در محل رزمایش استقرار می یابند و آموزش های لازم در خصوص دفاع از کوی‌وبرزن، امداد و نجات و پدافند غیرعامل توسط اساتید مجرب را فرا خواهند گرفت و پس از آن با پیاده روی شبانه و انجام انفجارات خود را برای اجرای مرحله دوم و سناریو اصلی رزمایش در روز جمعه ۱۰ آبان ماه که پس از برگزاری صبحگاه انجام خواهد شد آماده می کنند که طی آن به صورت عملی به انجام تمرین های تک به ارتفاع و مقابله با نا آرامی ها خواهند پرداخت.

سرهنگ فاطمی هدف از برگزاری این رزمایش را ارتقای توان و آمادگی رزم گردان‌های واکنش سریع بیت‌المقدس سازمان بسیج و و مقبله با تهدیدات فرضی لحاظ شده در این رزمایش عنوان کرد و افزود: این رزمایش با ماموریت امنیتی و مبارزه با اغتشاش و آرام‌سازی شهری و ارتقای سطح آمادگی گردان‌ها، آمادگی برای اجرای ماموریت‌ها محوله، سازماندهی و به روزرسانی مجدد گردان‌ها با تمرین بر پایه تهدیدهای بومی، منطقه‌ای و آمادگی برای مقابله با تهدید دشمن از اهداف از پیش مشخص شده در برگزاری آن است.

 

انتهای پیام/گفتگو