جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: دوشنبه, 4 نوامبر 2019 / ساعت 12:36:34
  • شناسه خبر: 5320

حضور پرشور مهابادی ها در راهپیمایی یوم الله ۱۳ ابان ۱۳۹۸

راهپیمائی یوم الله ۱۳ آبان با حضور پر شور و قابل توجه مردم ولایت مدار مهاباد برگزار شد. ‌امام جمعه مهاباد در اجتماع عظیم مردم انقلابی این شهرستان در راهپیمائی یوم الله ۱۳۹۸ ضمن قدردانی از مشارکت با شکوه مردم، آن را نشانه موقعیت شناسی و بصیرت مهابادی ها عنوان کرد و افزود: حضور پرشور […]

راهپیمائی یوم الله ۱۳ آبان با حضور پر شور و قابل توجه مردم ولایت مدار مهاباد برگزار شد.
‌امام جمعه مهاباد در اجتماع عظیم مردم انقلابی این شهرستان در راهپیمائی یوم الله ۱۳۹۸ ضمن قدردانی از مشارکت با شکوه مردم، آن را نشانه موقعیت شناسی و بصیرت مهابادی ها عنوان کرد و افزود: حضور پرشور مردم مهاباد نشان داد، در شرایط کنونی همه انسان های آزاده به این واقعیت رسیده اند که آمریکا به عنوان سردمدار استکبار جهانی غیر قابل اعتماد و دشمن بشریت است.
ماموستا امامی تصریح کرد: ما و همه ازادگان جهان از عمق وجود شعار مرگ بر آمریکا را فریاد می زنیم و آرزومند نابودی همه مستکبران عالم هستیم.
امام جمعه مهاباد گفت: یاد آوری ایثارگری های شهدای ۱۳ آبان ۵۷ و امام خمینی(ره) رهبر کبیر انقلاب اسلامی ملت شریف ایران در این روز بیش از هر زمان دیگری روشنگر راه مقاومت در مقابله با ظالمان و دفاع از مظلومان است.
پس از مانوستا امامی مدیریت آموزش و پرورش مهاباد به عنوان دیگر سخنران این راهپیمائی به پشت تریبون رفت.
وی راهپیمائی ۱۳ آبان را یاد آور رشادت ها و حماسه های عظیم ملت شریف ایران خصوصاً دانش آموزان در تاریخ انقلاب اسلامی عنوان کرد.
“کامبیز شاوله” با بیان برخی وقایع از جمله تبعید حضرت امام خمینی در ۱۳ آبان ۴۳ به ترکیه و راهپیمائی ۱۳ آبان ۵۷ دانش آموزان بر علیه رژیم طاغوت و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در ۱۳ آبان ۵۸ گفا: این روز روایت گر تاریخ پر افتخار ملت ایران در مقابله با مستکبران عالم است و این روزها بیش از هر زمان دیگری ماهیت استعمارگر این رژیم برای همگان روشن شده است.
وی با تاکید بر اینکه ملت ایران با هیچ ملتی سر عداوت ندارد و دشمنی ایرانیان و ملت های آزاده دنیا با فکر و فرهنگ شیطانی است که بر این کشور حاکم است.
در پایان بیانیه سراسری این راهپیمائی قرائت گردید که با شعار های کوبنده مرگ بر امریکای مردم مهاباد همراه شد و راهپیمایان پرچم منحوس رژیم جعلی صهیونیستی و آمریکای جهان خوار را به آتش کشیدند.

انتهای پیام/گفتگو