دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: سه‌شنبه, 26 نوامبر 2019 / ساعت 20:26:02
  • شناسه خبر: 5392

مسابقات فوتسال جوانان منطقه پشت تپ مهاباد

به مناسبت هفته بسیج برای چند مین دوره پیاپی مسابقات فوتسال جوانان منطقه پشت تپ مهاباد توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این شهرستان در حال برگزاری است. فرهادی مسئول برگزاری این مسابقات با بیان اینکه تا کنون به مناسبت های مختلف دهها دوره مسابقه برای جوانان این منطقه محروم توسط سپاه پاسداران شهرستان مهاباد برنامه […]

به مناسبت هفته بسیج برای چند مین دوره پیاپی مسابقات فوتسال جوانان منطقه پشت تپ مهاباد توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این شهرستان در حال برگزاری است.
فرهادی مسئول برگزاری این مسابقات با بیان اینکه تا کنون به مناسبت های مختلف دهها دوره مسابقه برای جوانان این منطقه محروم توسط سپاه پاسداران شهرستان مهاباد برنامه ریزی شده است، افزود: این مسابقات با مشارکت ۱۶ تیم و به صورت گروهی در سالن طلاییه سپاه مهاباد در طول ایام هفته بسیج در حال برگزاری می باشد.
وی با بیان اینکه محله پشت تپ فاقد بسیاری از امکانات فرهنگی و ورزشی است از استقبال قابل توجه ساکنین این منطقه خصوصا جوانان و نوجوانان پشت نمی از این رویدادهای ورزشی خبر داد.
به گفته فرهادی در مسابقات فوتسال گرامیداشت هفته بسیج ۱۶ تیم در بر گیرنده حدود ۲۰۰ نفر از جوانان این منطقه برگزار شده و تا روز هفتم آذرماه ۹۸ ادامه خواهد یافت.

انتهای پیام/گفتگو