سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: یکشنبه, 1 دسامبر 2019 / ساعت 16:59:15
  • شناسه خبر: 5409

در روز اول ثبت نام کاندیداها بازار ستاد انتخابات در مهاباد کساد بود!

انتخابات مجلس یازدهم که قرار است دوم اسفندماه سال جاری برگزار شود، از صبح امروز یکشنبه دهم آذرماه ۹۸ که مصادف بود با اولین روز ثبت نام از کاندیداهای مجلس وارد فاز علنی و مهیج خود شده است. ستادهای انتخاباتی مستقر در فرمانداری های شهرهای جنوب استان آذربایجان غربی نیز همچون سراسر کشور از همان […]

انتخابات مجلس یازدهم که قرار است دوم اسفندماه سال جاری برگزار شود، از صبح امروز یکشنبه دهم آذرماه ۹۸ که مصادف بود با اولین روز ثبت نام از کاندیداهای مجلس وارد فاز علنی و مهیج خود شده است.
ستادهای انتخاباتی مستقر در فرمانداری های شهرهای جنوب استان آذربایجان غربی نیز همچون سراسر کشور از همان دقایق اولیه شروع ساعت کار رسمی با مراجعه تعدادی از کاندیداها مواجه بودند.
در این میان ستاد انتخابات حوزه مهاباد تنها یک مراجعه کننده یا اصطلاحاً مشتری به نام “مانند الیاسی” داشت که وی نیز به دلیل نقض در مدارک نتوانست ثبت نام خود را نهایی کند.
الیاسی پیش از این نیز در انتخابات شورای اسلامی شهر کاندیدا شده بود که علی رغم رفتارها و شعارهای طنازانه نتوانست آرای لازم برای ورود به پارلمان محلی در مهاباد را به دست آورد.

از بوکان هم خبر رسیده که سلیمان فیضی چهره شناخته شده برای مردم این شهرستان که دارای مدرک دکتری است و سابقه عضویت در شورای اسلامی این شهر و شهرداری بوکان و ربط را در کارنامه دارد، به عنوان اولین فرد و در همان دقایق ابتدایی آغاز ثبت نام با حضور در فرمانداری بوکان مراحل مربوط به ثبت نام خود را انجام داده است.
وی در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال ۹۴ نیز کاندیدا شده بود.
لقمان بهرامی با مدرک کارشناسی ارشد معماری چهره جدید و دومین ثبت نام کننده روز اول آغاز فرایند ثبت نام از کاندیداها در حوزه انتخابیه بوکان بود.
هرچند خانم ناهید نادری دبیر آموزش و پرورش که دارای مدرک کارشناسی ارشد شهرسازی است به عنوان نخستین بانوی بوکانی قصد خود برای کاندیداتوری در انتخابات اسفند ماه پیش رو را با حضور در فرمانداری این شهرستان علنی کرد اما به دلیل نقض مدارک موفق به تکمیل ثبت نام خود نشد.
انگونه که رسانه ها خبر داده اند در حوزه انتخابیه نقده و اشنویه هم چهار نفر به نامهای جلال حلیمه، علی نصیری، لقمان عبدالله زاده و باباخان اسکندری موفق به ثبت نام شده اند.

در همین باره خبر رسیده که آقایان ابراهیم شمسی و محمد کریمیان با مراجعه به ستاد انتخابات مستقر در وزارت کشور نام خود را به عنوان کاندیداهای انتخاباتی از حوزه سردشت و پیرانشهر به ثبت رسانده اند.

انتهای پیام/گفتگو