جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: سه‌شنبه, 3 دسامبر 2019 / ساعت 14:02:17
  • شناسه خبر: 5433

قرعه به نام یک خبرنگار افتاد!

در سومین روز از ثبت نام رسمی از کاندیداهای شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، رسول(هه‌ژار) رحیمی مدیر پایگاه خبری “هه‌وال” در مهاباد که دارای مدرک کارشناسی ارشد نرم افزار است، توانست فرایند نام نویسی خود را به پایان برساند. رحیمی روز گذشته نیز در ستاد انتخابات این شهرستان حضور یافته بود که […]

در سومین روز از ثبت نام رسمی از کاندیداهای شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، رسول(هه‌ژار) رحیمی مدیر پایگاه خبری “هه‌وال” در مهاباد که دارای مدرک کارشناسی ارشد نرم افزار است، توانست فرایند نام نویسی خود را به پایان برساند.

رحیمی روز گذشته نیز در ستاد انتخابات این شهرستان حضور یافته بود که به دلیل نقض مدارک موفق به تکمیل ثبت نام خود نشده بود.

پایگاه خبری متعلق به رحیمی یکی از رسانه های منتقد نماینده فعلی مهاباد محسوب می شود که انتقادات وی از عملکرد ادعایی محمودزاده سبب شد سال گذشته این خبرنگار مهابادی با شکایت شخص نماینده برای چندین ماه روانه زندان شود.

طی روزهای گذشته افرادی چون “مامند الیاسی” کاندیدای طناز و پر حاشیه انتخابات شورای شهر و سید قادر محمدی کاندیدای دوره قبل مجلس به ستاد انتخابات در مهاباد و تهران مراجعه کرده بودند اما ثبت نامشان نهایی نشده بود.

طی ماههای گذشته نام دهها نفر از چهره های شناخته شده شهرستان به عنوان کاندیداهای احتمالی بر سر زبان ها افتاده بود که تا به امروز تمایلی به حضور در ستاد انتخابات و ثبت نام رسمی از خود نشان نداده اند.
به نظر می رسد تعدادی از این افراد همچنان منتظر چراغ سبز نماینده فعلی مهاباد هستند و تعدادی دیگر ثبت نام خود را به روزهای پایانی مهلت قانونی موکول کرده اند.

انتهای پیام/گفتگو