سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: پنج‌شنبه, 5 دسامبر 2019 / ساعت 21:36:37
  • شناسه خبر: 5456

حکم سرپرست فرمانداری بوکان تثبیت شد

به گزارش موکریان به نقل از خبرگزاری خانه ملت؛  عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه اخباری به نقل از وزیر کشور منتشر شده که چنانچه نیاز باشد، حتی در زمان برگزاری انتخابات نیز فرمانداران تغییر داده می شوند، تصریح کرد: اصل، بنا و عقل حکم می کند در شرایطی که […]

به گزارش موکریان به نقل از خبرگزاری خانه ملت؛  عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه اخباری به نقل از وزیر کشور منتشر شده که چنانچه نیاز باشد، حتی در زمان برگزاری انتخابات نیز فرمانداران تغییر داده می شوند، تصریح کرد: اصل، بنا و عقل حکم می کند در شرایطی که وارد فضای انتخابات و اجرا می شویم، در حوزه های مدیریت ثبات وجود داشته باشد، اما چون برخی اظهارنظرها در رسانه ها مطرح شده بود، مبنی بر اینکه احتمال دارد این جابجایی ها با نگاه سیاسی، له یا علیه در حوزه های انتخابیه اعمال شود، باید بگویم ما به طور قطع به ثبات می اندیشیم.

این عضو کابینه دولت تاکید کرد: وجود فرماندار، بخشدار یا استاندار، در حوزه کاری خود فقط موضوع انتخابات نیست، بلکه مجموعه ای از شرایط است که آنها متناسب با آن به وظایف و ماموریت های خود عمل کرده و ایفای نقش کنند.

وزیر کشور بیان کرد: اتفاقی افتاد که ما در بررسی های نهایی احساس کردیم باید جابجایی فرمانداران صورت بگیرد و این اقدام به نفع همه خواهد بود، به طور قطع به این امر مبادرت می ورزیم، اما امیدوارم این اتفاق نیفتد.

رحمانی فضلی خاطرنشان کرد: بسیاری از فرمانداری ها و بخشداری ها به صورت سرپرستی اداره می شوند، بنابراین امروز دستور دادم سرپرستی همه آنها تثبیت شود تا از نظر قانونی مشکلی ایجاد نشود.، اما اگر در همین ایام هم فرماندارانی که در مسیر و فرآیند تعیین شدن هستند، کار استعلامات و مصاحبه آنها به اتمام برسد، به طور قطع آنها را نصب خواهیم کرد.

به این ترتیب سرپرستی لقمان خسروپور که دوران حضور در این پست در حد و قواره یک فرماندار با تجربه و کاربلد ظاهر شده در فرمانداری بوکان نیز تثبیت خواهد شد.

فرمانداری بوکان از اردیبهشت ماه سال جاری و پس از استعفای جمال خسروی که آنزمان موکریان بر خلاف ادعای وی که کسالت را علت کنار رفتن از این پست عنوان کرده بود، از اهداف انتخاباتی وی خبر داد توسط خسروپور، معاون برنامه ریزی این فرمانداری اداره می شود.

جمال خسروی صبح امروز پنج شنبه ۱۴ آذرماه ۹۸ با حضور در ستاد انتخابات بوکان نام خود را به عنوان داوطلب کاندیداتوری در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به ثبت رساند.

انتهای پیام/گفتگو