جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: پنج‌شنبه, 5 دسامبر 2019 / ساعت 13:42:10
  • شناسه خبر: 5452

رئیس دانشگاه آزاد مهاباد با اهداف انتخاباتی استعفا کرد

دکتر صلاح خان‌احمدزاده ، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد استعفا کرد به گزارش مکریان، دکتر صلاح “خان احمدزاده” ، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد از حدود یک هفته قبل از سمت خود استعفا کرده است. از چندی قبل اخباری مبنی بر کاندیداتوری دکتر “خان‌احمدزاده” برای یازدهمین دور انتخابات مجلس شورای اسلامی مطرح شده […]

دکتر صلاح خان‌احمدزاده ، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد استعفا کرد

به گزارش مکریان، دکتر صلاح “خان احمدزاده” ، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد از حدود یک هفته قبل از سمت خود استعفا کرده است.

از چندی قبل اخباری مبنی بر کاندیداتوری دکتر “خان‌احمدزاده” برای یازدهمین دور انتخابات مجلس شورای اسلامی مطرح شده بود که با انتشار خبر استعفای وی گمانه‌زنی ها در این مورد به یقین تبدیل شد.

“خان احمدزاده” که از کُردهای ارومیه است و از حدود ۱۱ سال سال قبل ریاست دانشگاه آزاد مهاباد را بر عهده داشته که در این مدت واحد مهاباد پیشرفت های فراوانی را در حوزه‌های مختلف عمرانی ، جذب رشته‌های مقطع دکترا و … شاهد بوده است.

به نظر می‌‌رسد “خان احمدزاده” با هدف حضور قوی در انتخابات پیش‌رو با صندلی ریاست وداع گفته است زیرا وی با توجه به کاندیداتوری در خارج از حوزه مهاباد میتوانست بدون استعفا نیز در انتخابات شرکت نماید.

در طول دوران حضور “خان احمدزاده” در مهاباد، نماینده فعلی این شهرستان بارها درصدد تغییر و برکناری وی بر آمد که در نهایت این شخص “خان احمدزاده” بود که با مقاصد انتخاباتی از سمت کنار رفت.

بر همین اساس تاکنون چندین نفر از سوی نماینده مهاباد به عنوان سرپرست این دانشگاه به مسئولان بالادستی معرفی شده که تاکنون با انتصاب هیچ یک از آنها موافقت نشده است.

انتهای پیام/گفتگو