جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: یکشنبه, 8 دسامبر 2019 / ساعت 23:42:25
  • شناسه خبر: 5489

سرپرست فرمانداری بوکان: فرمانداری پایگاه هیچ کاندیدایی نیست

رفتار نامتعارف چند کارمند فرمانداری بوکان در استقبال از یکی از داوطلبان کاندیداتوری در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی انتقاد دیگر داوطلبان و واکنش سرپرست این فرمانداری را در پی داشت. موکریان؛ روز پنجشنبه ۱۴ آذرماه ۹۸ ، قبل از ورود جمال خسروی فرماندار مستعفی بوکان به ستاد انتخابات مستقر در فرمانداری این شهرستان برای […]

رفتار نامتعارف چند کارمند فرمانداری بوکان در استقبال از یکی از داوطلبان کاندیداتوری در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی انتقاد دیگر داوطلبان و واکنش سرپرست این فرمانداری را در پی داشت.

موکریان؛ روز پنجشنبه ۱۴ آذرماه ۹۸ ، قبل از ورود جمال خسروی فرماندار مستعفی بوکان به ستاد انتخابات مستقر در فرمانداری این شهرستان برای ثبت نام به عنوان یکی از داوطلبان شرکت در انتخابات مجلس، تعدادی از کارمندان این فرمانداری در رفتاری نامتعارف به استقبال وی در مقابل درب ورودی این فرمانداری رفته بودند که با روبوسی و مصافحه خسروی را به داخل فرمانداری راهنمایی و همراهی می کنند که این اقدام اعتراض ضمنی برخی دیگر از کاندیداها زا در پی داشت.
حال سرپرست فرمانداری بوکان پس از سپری شدن چند روز به صورت تلویحی به این دست انتقادات پاسخ داده است.
خسرو پور که روز یکشنبه در مراسمی که به منظور گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه پیام نور بوکان برگزار شده بود سخن می گفت، با بیان اینکه فرمانداری پایگاه هیچ کسی نیست و تنها پایگاه مردم است، خاطرنشان کرد که در فرایند انتخابات با تمامی کاندیداها عادلانه و برابر برخورد خواهد شد.
وی در این باره افزود: متاسفانه شایعاتی پخش می شود که فرمانداری و بخشداری ها از کسانی خاصی در انتخابات پیش رو حمایت می کنند؛ ولی من به دانشجویان قول می دهم که از هیچ کسی حمایت نخواهیم کرد و اگر بر عکس این باشد ما به مردم خیانت کردیم.
️خسروپور بدون اشاره به برخورد احتمالی با کارمندان متخلف این مجموعه گفت: همه کاندیداهای مجلس برای ما قابل احترام هستند، ولی به هیچ یک تعهد خاطر نداریم و همه را به یک چشم نگاه می کنیم.

انتهای پیام/گفتگو