سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: شنبه, 14 دسامبر 2019 / ساعت 03:57:39
  • شناسه خبر: 5499

آیا فرماندار معزول اشنویه به بوکان می رود؟

  در اخرین روزهای هفته گذشته استاندار آذربایجان غربی به یکباره فرماندار اشنویه را برکنار و یکی از معاونین فرمانداری را به عنوان سرپرست فرمانداری این شهرستان منصوب کرد. فرماندار سابق اشنویه اصلاح طلب و اصالتاً بوکانی است و سابقه حضور در ستاد انتخاباتی یکی از سران #فتنه در سال ۸۸ را نیز در کارنامه […]

 

در اخرین روزهای هفته گذشته استاندار آذربایجان غربی به یکباره فرماندار اشنویه را برکنار و یکی از معاونین فرمانداری را به عنوان سرپرست فرمانداری این شهرستان منصوب کرد.

فرماندار سابق اشنویه اصلاح طلب و اصالتاً بوکانی است و سابقه حضور در ستاد انتخاباتی یکی از سران #فتنه در سال ۸۸ را نیز در کارنامه دارد.

از اسعد خضری در میان نقل قول های رسانه ای به عنوان یکی از گزینه های احتمالی تصدی پست فرمانداری بوکان یاد شده است.

وی دارای مدرک فوق لیسانس آگرواکولوژی از دانشگاه آزاد مهاباد می باشد، خصری از شهریور ماه ۹۳ عهده دار مسئولیت فرمانداری اشنویه بوده و دارای سابقه تقریبا دوساله ریاست منابع طبیعی شهرستان پیرانشهر را نیز در کارنامه دارد وی چند سالی به عنوان کارمند در اداره منابع طبیعی شهرستان مهاباد و مدتی هم به عنوان کارشناس در اداره فوق مشغول به خدمت بوده است.

منتقدان و صاحب نظران و خصوصا اصلاح طلبان اشنویه ای عملکرد ۵ ساله خضری در اشنویه را بسیار ضعیف توصیف می کنند و معتقداند وی در مدت زمانی نتوانسته یا نخواسته به آنها آنگونه که می بایست میدان بدهد.

فرمانداری بوکان از فروردین ماه امسال به سرپرستی “لقمان خسروپور” اداره می شود و علی رغم انتشار هفتگی اسامی اشخاص مختلف برای تصدی پست فرمانداری این شهرستان و وعده چندباره استاندار برای انتصاب قریب الوقوع فرماندار جدید بوکان، هنوز خبر قطعی از تعیین شیخ الرئیس جدید این شهرستان منتشر نشده است.
انتصاب فرماندار در بوکان مدعیان اصلاح طلبی در این شهرستان را به جان هم انداخته و هر کدام از شقه های اصلاح طلبی برای به دست آوردن این پست به دیگری اتهام می زنند.

در این میان، هفته گذشته وزیر کشور از تجدید احکام سرپرستان فرمانداری های کشور تا بعد از انتخابات خبر داده بود؟

با این حال باید منتظر ماند و دید که این فرماندار معزول راهی بوکان خواهد شد یا خیر؟

انتهای پیام/گفتگو