سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: دوشنبه, 30 دسامبر 2019 / ساعت 14:32:39
  • شناسه خبر: 5516

امنیت در استان آذربایجان غربی دستاوردی مردمی و بسیار گرانبهاست

فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی با حضور در مراسم گرامیداشت یوم الله نهم دی در مسجد جامع شهرستان مهاباد طی سخنانی ضمن تبریک فرا رسیدن این روز و تشکر از مردم با بصیرت مهاباد برای حضور باشکوه در این مراسم با توصیف و بازخوانی برخی وقایع سال ۸۸ گفت: دشمن در فتنه ۸۸ به […]

فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی با حضور در مراسم گرامیداشت یوم الله نهم دی در مسجد جامع شهرستان مهاباد طی سخنانی ضمن تبریک فرا رسیدن این روز و تشکر از مردم با بصیرت مهاباد برای حضور باشکوه در این مراسم با توصیف و بازخوانی برخی وقایع سال ۸۸ گفت: دشمن در فتنه ۸۸ به دنبال تلخ کردن شیرینی مشارکت ۸۵ درصدی مردم در انتخابات بود و برای کمرنگ کردن واقعیت جایگاه و پشتوانه مردمی نظام جمهوری اسلامی از هیچ دسیسه ای حذر نکرده است.

سردار شهسواری به امام خمینی (ره) فرمودند ملت ایران برتر از امت زمان رسول الله( ص) است، زیرا مردم بابصیرت ایران اسلامی در همه حال پیشتیبان و تابع ولی خود بوده اند.

وی با اشاره به اتفاقات سال ۸۸ گفت: درفتنه ۸۸ دسته از نخبگان غربگرای معترض با اندک عناصر غرب زده در پیوندی شوم، استقلال و آزادی و امنیت کشور را با پیروی از نقشه های شوم دشمنان اسلام و انقلاب مورد هدف قرار دادند.

فرمانده سپاه شهدا حضور حماسی مردم همیشه در صحنه در نهم دی ماه ۸۸ و جدا کردن صف خود از معاندین را همچون آبی بر آتش افروزی های دشمنان  توصیف کرد او افزود: نهم دی ماه ۸۸ یاد آور پیروزی انقلاب اسلامی بود و به عنوان صفحه ای دیگر از افتخار آفرینی های ملت با بصیرت ایران اسلامی در تاریخ به ثبت رسید.

سردار شهسواری در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه دشمن هرگز دست از خصومت با مردم ایران برنخواهد داشت گفت: در ماههای اخیر نیز دشمن با استفاده از برخی سو تدبیر ها در گران کردن بنزین که متاسفانه موجبات نارضایتی مردم را در پی داشت دنبال ایجاد آشوب و اغتشاش در کشور بر آمد که با بصیرت و موقعیت شناسی بی نظیر مردم، دستگاهای اجرایی و امنیتی در کمتر از ۴۸ ساعت تمام دسیسه های دشمن نقش بر آب شد.

وی در این باره افزود: اگر در غائله آبان ماه ۹۸، موضوع گرانی بنزین به دستمایه ی دشمن برای آتش زدن امنیت و اقتدار کشور بدل شد، ولایت مداری و بصیرت مردم همچون همیشه آبی بر این آتش دسیسه ها و توطئه های دشمنان انقلاب و اسلام بود و تمامی نقشه های شوم را در نطفه خفه کرد.

فرمانده سپاه شهدا با تاکید بر اینکه مردم استان آذربایجان غربی به عنوان رنگین کمان اقوام و مذاهب ، بیش از هر کس دیگری قدر امنیت را می دانند گفت:  مردم استان و خصوصا شهرستان مهاباد در غائله آبان ماه ۹۸ فرهنگ بالا و درک مثال زدنی خود را به نمایش گذاشتند و امنیت خود را به سان  گوهری گرانبها با اغتشاش ناشی از تهیج دشمنان معامله نکردند.

مردم این استان برای برقراری امنیت پایدار، علی رغم تهدیدات بی شمار وفراوان ذره ذره از وجود و مال و عزیزان و فرزندان خود مایه گذاشتند و یقینا هرگز این متاع گرانبها را ارزان نخواهند فروخت و در حفظ و صیانت از آن تا پای جان ایستادگی خواهند کرد.

سردار شهسواری، ایمان، اعتقاد راسخ، ولایت مداری، نجابت مردم را به عنوان یکی از مولفه های اصلی عدم بروز اغتشاشات در آبان ماه ۹۸ در استان عنوان کرد و افزود: امنیت محصول جانفشانی و مشارکت فعالانه مردم این استان در طول ۴۱ سال عمر پر برکت انقلاب اسلامی است و مردمی بودن امنیت نیز نقش قابل توجهی در حفظ آرامش استان در غائله اخیر برخوردار است.

وی وجود و حضور خانواده های شهدا، ایثارگران و جانبازان، روحانیوم معزز و ائمه جمعه و جماعت و نقش روشنگر و بصیرت افزای آنان در سطح جامعه را بسیار مهم توصیف کرد و گفت: در استان ما وحدت و دوری از تفرق به یک اصل تبدیل شده و ایجاد تفرقه به بهانه های مختلف قومی و مذهبی را خط قرمز تخطی ناپذیر عنوان کرد.

فرمانده سپاه شهدا استان آذربایجان غربی رهبری مقتدر و و عظیم الشان، ملت بزرگ و ولایتمدار و با بصیرت را به عنوان اصلی ترین شاخصه های استادگی در مقابل دشمنان بزرگ عنوان کرد و افزود: ما در مسیر عزت و عظمت هستیم و برای دست یابی به قله های افتخار باید همیشه و در همه حال هوشیارانه گوش به فرمان ولی یمان باشیم تا از کید و مکر دشمنان در امان بمانیم.

انتهای پیام/

 گفتگو