جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: یکشنبه, 19 ژانویه 2020 / ساعت 21:16:00
  • شناسه خبر: 5565

نامگذاری ۲۴مدرسه در آذربایجان‌غربی به نام سردار شهید قاسم سلیمانی

برای پاسداشت یاد و خاطره شهید سلیمانی ۲۴مدرسه در آذربایجان‌غربی به نام این شهید نام گذاری شد. روز یک شنبه ۲۹ دی ماه ۹۸ با حضور سردار شهسواری فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، معاون استاندار و فرماندار ویژه مهاباد، فرماندهان نظامی و انتظامی شهرستان، مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان‌غربی، مدرسه ای در مهاباد به نام سپهبد […]

برای پاسداشت یاد و خاطره شهید سلیمانی ۲۴مدرسه در آذربایجان‌غربی به نام این شهید نام گذاری شد.

روز یک شنبه ۲۹ دی ماه ۹۸ با حضور سردار شهسواری فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، معاون استاندار و فرماندار ویژه مهاباد، فرماندهان نظامی و انتظامی شهرستان، مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان‌غربی، مدرسه ای در مهاباد به نام سپهبد شهید سردار حاج قاسم سلیمانی مزین شد.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی در آئین نامگذاری این مدرسه به نام سردار شهید سلیمانی، اظهار کرد: سپهبد شهید سردار حاج قاسم سلیمانی یک فرد یا یک نام نبود و وی یک تفکر و اندیشه بود که در رگهای انقلاب جاری بود.

شهسواری تصریح کرد: مردم با حضور باشکوه خود در یک اجتماع میلیونی، این را به دشمنان اسلام و علی الخصوص آمریکا و همدستان آن نشان دادند.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی یاداور شد: اکنون با نامگذاری این مدرسه، دانش آموزان در هر دوره از سال با رشادت ها و زندگی این شهید بزرگوار و تفکرات وی آشنا می شوند و بدینوسیله تفکر انقلابی و آرمان های این شهید والا مقام زنده نگه داشته می شود.

خاطرنشان می شود همزمان با شهادت سردار قاسم سلیمانی، آموزش و پرورش آذربایجان غربی اعلام کرده بود که ۲۴ مدرسه استان به نام سردار شهید قاسم سلیمانی نامگذاری می شود که امروز به صورت همزمان اجرا شد.

انتها پیام/گفتگو